CHPLI GENCE UZULDUM
SİNAN BURHAN

12-12-2016

CHP’li gence üzüldüm…


 


Bu ülke güçlü bir biçimde ayakta duracaksa birlik ve beraberlik içinde duracaktır. Şimdilerde yapmamız gereken iktidarı ve muhalefeti ile teröre karşı dimdik ayakta durmak.


 


 Mehmet Akif Ersoy diyor ki ‘Girmeden tefrika bir millete düşman giremez.  Toplu vurdukça yürekler onu top sindiremez.  


 


O halde yüreklerimiz toplu vurmalıdır. Benim memleketim Kayseri’de PKK terör örgütü kanlı bir intihar saldırısı düzenledi. Erciyes dağının eteklerindeki Talas ilçesi sınırları içerisinde meydana gelen patlamada gencecik askerlerimiz şehit oldu.


 


Bembeyaz karların üzerine şerefli kanları aktı. Acımız büyük. Türkiye ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan hedef seçilmiş durumda.  


 


Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.  


 


Mücadele öyle büyük ki. Ülkemize rahat vermeyecekler, belki yeni şehitlerimiz olacak. Ne yaparlarsa yapsınlar bu millet güçlü bir biçimde yarınlara uzanacaktır.


 


Türkiye bu yüzyıldan yeni bir yüzyıla geçebilecek mi? Bütün mesele bu. Batılılar Ortadoğu’da haritaları yeniden çiziyorlar. Irak’ı böldüler. Suriye’yi parça parça ettiler. Sırada Türkiye var. Birinci Dünya Savaşı’nda çizilen haritaları şimdi yeniden değiştiriyorlar.


 


Erdoğan ve Türkiye bu haritaya direniyor. O nedenle hedef haline geldi.


 


Bu noktada MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli kaosu fark etti. Devletin ve milletin bekası için terörle mücadelede hükümete destek veriyor. Mesele parti çıkarlarının çok ötesine geçti. Varlık ve yokluk mücadelesine dönüştü.


Bu yazi toplam 1032 defa okunmuştur
Henüz yorum yapilmamis.
Yazarin Diger Yazilari