SON DAKİKA

Kanal Urfa

Çocuklukta hayalini kurdu, 31 sınıf ehliyet aldı

Çocuklukta hayalini kurdu, 31 sınıf ehliyet aldı
Bu haber 26 Kasım 2018 - 15:24 'de eklendi

Konya’da bir kişi, çocukluğundaki tüm sınıf ehliyetlere sahip olma ve araçları sürme hayalini yıllar sonra gerçekleştirerek 31 sınıf ehliyet aldı. Ehliyetinin arkasındaki tüm alanlar dolan İbrahim Kemer, şimdiki hayalinin de tüm SRC belgelerini almak olduğunu söyledi.

Ağabeyinin çalıştığı sürücü kursuna ziyarete giden ve orada sohbet sırasında ehliyetlerin tamamını alma şansı olup olmadığını merak ederek soran evli ve üç çocuk babası İbrahim Kemer (34), bu şansının olduğunu öğrenince ehliyet almak için kursa kaydoldu. 2009 yılından itibaren ehliyetlerini almaya başlayan Kemer, 2016 yılında da iki yıl boyunca sınavlara girerek aldığı ehliyetlerle toplam 31 sınıf ehliyet sahibi oldu. Azimli bir çalışma ile çocukluk hayali olan tüm sınıf ehliyetlere kavuşan İbrahim Kemer, şimdiki hayalinin SRC belgelerini almak olduğunu ifade etti.

“22 ay boyunca ehliyet sınavları için çalıştım ve aralıksız sınavlara girdim” 
Yıllardır hayalini ve bu alandaki iş hedeflerini anlatan bir petrol istasyonunda pompacı olarak çalışan İbrahim Kemer, “Benim zaten çocukluktan kalan bir hayalim, onları hedeflemek… Daha güzel şeyler olacak. Çok şükür aldık. Bu alanda işlerimi daha fazla ilerletmek istiyorum. Tabii ki bu ehliyetlere bu kadar para yatırıp karşılığını illa ki almak istiyorum. Şuan yeni yeni toparlanıyorum. İnşallah ileride daha güzel şeyler olacak” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com