SON DAKİKA

Kanal Urfa
reklam

İran’dan İsrail’e tepki: ‘Siyonistler yalancı’

İran’dan İsrail’e tepki: ‘Siyonistler yalancı’
Bu haber 10 Şubat 2018 - 15:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İran Devrim Muhafızları Komutan Yardımcısı General Hüseyin Selami, İran İHA’sının düşürüldüğü haberlerine tepki göstererek, “Biz siyonist İsrail tarafından gelen hiçbir haberi doğrulamıyoruz, zira siyonistler yalancı. Suriyelilerin doğrulaması takdirinde biz de doğrularız’’ dedi.

İsrail’in bu sabah İran’a ait bir İHA’yı İsrail ile Suriye sınırında düşürdüğü haberlerine İran İslam Cumhuriyeti Devrim Muhafızları Komutan Yardımcısı General Hüseyin Selami’den tepki geldi. General Selami, düzenlediği basın toplantısında, “Biz İsrail tarafından gelen hiçbir haberi doğrulamıyoruz, zira siyonistler yalancı. Suriyelilerin haberi doğrulaması takdirinde biz de doğrularız’’ dedi.

General Selami, “Bizim Suriye’de askeri varlığımız olmadı, sadece müsteşarlarımız Suriye’de bulunuyor. Suriye ordusunun varlığı kendi topraklarını savunmak için yeterli’’ ifadelerini kullandı.
ABD’nin Suriye’deki varlığına da değinen Selami, “ABD’nin Suriye’deki varlığı meşru değil ve Suriye’yi terk etmediği takdirde kesinlikle yenilgiye uğrayacaktır’’ diye konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA