SON DAKİKA

Kanal Urfa
reklam

Peygamber Sevdalıları Şanlıurfa’da Vatandaşlara Gül Dağıttı

Peygamber Sevdalıları Şanlıurfa’da Vatandaşlara Gül Dağıttı
Bu haber 14 Nisan 2018 - 17:06 'de eklendi

Peygamber Sevdalıları Platformu Şanlıurfa koordinatörlüğü tarafından Şanlıurfa’da düzenlenecek olan “Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama” etkinliğinin hazırlıkları devam ediyor. Platform üyeleri cuma namazı sonrası tarihi çarşıda vatandaş ve esnafa gül dağıttı

Peygamber Sevdalıları Platformu Şanlıurfa koordinatörlüğü üye ve gönüllüleri, cuma namazını Mevlid-i Halil Camii’nde kılarak, Şanlıurfalılara gül, kitap ve davetiye dağıttı.

Ellerinde 63 hadisten oluşan kitap, kırmızı gül ve davetiye broşürü bulunan üyeler, yoldan geçen halka ve iş yerlerindeki esnaflara dağıtarak etkinliğe davet etti.

Üyeler, Balıklıgöl Platosu, Akarbaşı, Haşimiye ve Yıldız Meydanı caddelerine kortej şeklinde yürüyerek gül dağıttı. Küçük kız çocuklarının gül dağıtması ise halk tarafından yoğun beğeni topladı.

Gül dağıtımı sonrası, basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Peygamber Sevdalıları Platformu Şanlıurfa koordinatörlüğü il koordinatörlüğü yetkililerinden İbrahim Halil Güven, düzenleyecekleri ‘Mevlid Etkinliği’ne vatandaşları davet etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA