SON DAKİKA

Kanal Urfa

İbrahim Toru Müge Anlı’ya ödülünü takdim etti

İbrahim Toru Müge Anlı’ya ödülünü takdim etti
Bu haber 15 Kasım 2018 - 14:54 'de eklendi

Kanal Urfa’nın 11. Kuruluş yıl dönümü ve 6. İz bırakanlar ödül programında yılın en iyi televizyon programı seçilen müge anlı ile tatlı sert programının plaketini, kanal urfa yönetim kurulu başkanı Şanlıurfa sevdalısı İbrahim toru, ATV ekranlarında yayınlanan müge anlı ile tatlı sert programında televizyon programcısı müge anlı’ya takdim etti.

Şanlıurfa’da yapılan anketler sonucu belirlenen ödüller kanal Urfa’nın 11. Kuruluş yıl dönümü ve 6. İz bırakanlar ödül programında sahiplerini bulmuştu. Yoğun programından dolayı iz bırakanlar ödül programına katılamayan televizyon program yapımcısı müge anlı kanal Urfa yönetim kurulu başkanı İbrahim Toru’yu ATV ekranlarında yayınlanan tatlı sert programına konuk etti.

Programın açılışında İbrahim Tor’unun elinden ödülünü alan müge anlı, Şanlıurfa insanının misafirperverliğinden bahsederek almış olduğu ödülün kendine ayrı bir mutluluk verdiğini kaydetti. Kanal Urfa yönetim kurulu başkanı İbrahim toru da yapılan anketler sonrası müge Anlı’nın ödüle layık görüldüğünü belirterek, beraberinde Şanlıurfa isotu ve Şanlıurfa fıstığı da getirdiğini dile getirdi.

Urfa’nın ‘peygamberler şehri’ olduğuna dikkat çeken kanal Urfa yönetim kurulu başkanı İbrahim toru, kötülere karşı acı isot gibi, iyilere, garibanlara karşı da çok iyi ve fıstık gibi bir iş yaptığınızdan dolayı Anlı’ya Şanlıurfa’nın iki değerini de beraberinde getirdiğini belirtmesi, stüdyoda keyifli anların yaşanmasına neden oldu.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com