SON DAKİKA

Kanal Urfa

“İSTANBUL ADAYI İLE İLGİLİ BİRAZ SABIRLI OLACAĞIZ”

“İSTANBUL ADAYI İLE İLGİLİ BİRAZ SABIRLI OLACAĞIZ”
Bu haber 04 Aralık 2018 - 16:31 'de eklendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayına ilişkin, “Meclis’te bütçe görüşmeleri var. Bütçe görüşmelerini Meclis Başkanımızın yönetmesinden daha doğal bir şey olamaz. İstanbul adayı ile ilgili biraz sabırlı olacağız. Nihai kararımızı önce tabanı yoluna koyduktan sonra adımımızı atacağız” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyi Erdoğan, G-20 temasları ve Güney Amerika gezisi sonrasında Esenboğa Havalimanı’nda basın açıklaması yaparak gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Cumhur ittifakına ilişkin Erdoğan, “Bahçeli ile muhakak bir araya gelmemiz gerekir. Bazıları rahat durmaz durmadan karıştırmanın derdine girer. Cumhur ittifakını çok sağlam tutmamız gerekiyor” dedi.

“İSTANBUL ADAYI İLE İLGİLİ BİRAZ SABIRLI OLACAĞIZ” 

Erdoğan, Ak Partini’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayına ilişkin, “Meclis’te bütçe görüşmeleri var. Bütçe görüşmlerini Meclis Başkanımızın yönetmesinden daha doğal birşey olamaz. İstanbul adayı ile ilgili biraz sabırlı olacağız. Nihai kararımızı önce tabanı yoluna koyduktan sonra adımımızı atacağız” dedi.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com