SAYIN DEVLET BAHÇELİ
İbrahim TORU
toru63@hotmail.com
01-08-2015

07 HAZİRAN 2015 TARİHİNDE YAPILAN GENEL SEÇİMDE AK PARTİNİN 258 CUMHURİYET HALK PARTİSİNİN 132 HALKLARIN DEMOKRASI PARTİSİ 80 VE MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 80 MİLLETVEKİLİ ÇIKARMIŞ OLMASI HALKIN SANDIĞA GİDEREK YAPTIĞI BİR TERCİHTİR VE BUNA SAYGI DUYULUR. GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ HİÇ BİR PARTİ TEK BAŞINA İKTİDAR OLAMAMIŞTIR. BUNA İSTİNADEN KOALİSYON HÜKÜMETİNİN KURULMASI GEREKMEKTEDİR İLK AÇIKLAMANIZDA BEN İKTİDAR ORTAĞI OLMAM GEREKİRSE DİĞER ÜÇ PARTİ BİRLEŞSİN VEYA ERKEN SEÇİME GİDİLSİN SÖZLERİ, GAYRİ İHTİYARI YAPILAN BİR AÇIKLAMA OLDUĞUNA KENDİMİ İNANDIRMAK İSTİYORUM.


SEVDAMIZ İSLAMİYET DEĞİLMİ?  SEVDAMIZ ÜLKEMİZ DEĞİLMİ?  SEVDAMIZ MİLLETİMİZ DEĞİLMİ?  SEVDAMIZ BAYRAĞIMIZ DEĞİLMİ?  


BEN 80 ÖNCESİ ÜLKÜCÜLERİNDEN BİRİ OLARAK EN BAŞTA DİNİMİZ OLAN İSLAM DAHA SONRA VATANIMIZ, MİLLETİMİZ VE BAYRAĞIMIZ İÇİN BİZLER HİÇ GÖZLERİMİZİ KIRPMADAN CANIMIZI FEDA ETMEYE HAZIR OLDUĞUMUZU VE HİÇ İTİNA ETMEDEN HATTA BİN CANIMIZ VARSA BİNİNİDE TEREDDÜDE DÜŞMEDEN FEDA EDERİZ VE BURDA SÖZ KONUSU VATANSA VE SİZİNDE BU VATANI YÖNETMEDE KATKINIZ OLMAYACAKSA VE BUNDAN İTİNA EDİYORSANIZ NEDENİNİZİ ANLAMAK BENİM EN DOĞAL HAKKIMDIR.


 ÜLKEMİZ ÇOK ÖNEMLİ BİR SÜREÇTEN GEÇMEKTEDİR DÂHİLİ VE HARİCİ DÜŞMANLARIN GÖZÜ CANIMIZ ÜLKEMİZİN ÜZERİNDEYKEN,  İSLAM DÜŞMANI İSRAİLVE BUNA BENZER ÜLKELER ZAFER NAKARATLARI ATARKEN, SİZ VATANSEVERLERİN TEMSİLCİSİ OLARAK BUNA DURUP SEYİRCİMİ KALACAKSINIZ, ELİNİZİ TAŞIN ALTINA ŞİMDİ KOYMAYACAKSINIZDA NE ZAMAN KOYACAKSINIZ, YÖNETİME GİRMEK İSTEMİYORSANIZ NEDEN SEÇİMLERE GİRİYORSUNUZ ?


 TEMSİL ETTİĞİNİZ VATANDAŞLARDAN,BEN BİRİ OLARAK  BUNU ÇOK MERAK EDİYORUM. ÜLKEMİZE GELECEK BİR ZARAR HEPİMİZE GELECEKTİR, BURDA ŞAHISLAR ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN VATANIMIZIN MENFAATİDİR, BİRLİĞİDİR MANEVİYATIDIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.


BİRLİK SAĞLANMAZSA; BU VATAN İÇİN GÖZÜNÜ KIRPMADAN TOPRAĞA DÜŞMÜŞ ŞEHİTLER HESAP SORACAKTIR, ŞEHİT AİLELERİ HESAP SORACAKTIR, FAKİRİ FUKARASI, YETİMİ ÖKSÜZÜ, YAŞLISI SAKATI, ENSARI MÜHACİRİ VE HATTA ÜZERİNDE VEYA ALTINDA YAŞADIĞIMIZ TOPRAK BİLE HESAP SORACAKTIR.


YOKTUR BİRBİRİMİZDEN FARKIMIZ BİRİZ BİZ;  DİNİMİZ BİR KIBLEMİZ BİR MANEVİYATIMIZ BİR VATANIMIZ BİR BAYRAĞIMIZ BİR ONUN İÇİN BİRLEŞMELİYİZ DIŞ MİHRAKLARA VE VATAN HAİNLERİNE MEYDANI BOŞ BIRAKMAMALIYIZ. BU BENİM ÂCİZANE DÜŞÜNCEM VE BU DÜŞÜNCEMİ SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM PAYLAŞMASAYDIM İÇİMİ KEMİRİRDİ.


ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN


SEVGİ VE SAYGILARIMLA


Bu yazi toplam 12979 defa okunmuştur
Henüz yorum yapilmamis.
Yazarin Diger Yazilari