SON DAKİKA

Kanal Urfa
reklam

Ak aday İbrahim Toru: Geçmişini Unutan Nankördür

Ak aday İbrahim Toru: Geçmişini Unutan Nankördür
Bu haber 14 Haziran 2018 - 15:18 'de eklendi

Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi Yusuf Aktaşoğlu tarafından AK Parti ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru için seçim bürosu açıldı.

 

Seçim bürosu açılışına Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru, Eyübiye Belediye Meclis Üyesi Yusuf Aktaşoğlu, Aktaşoğlu Ailesine mensup çok sayıda vatandaş, AK Parti İl ve İlçe Teşkilatı, Gençlik Kolları, İl Eski Başkanı Yusuf Eğilmez ve Zeynel Abidin Beyazgül ile AK Partili vatandaşlar, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve STK temsilcileri katıldı.

 

Gün birlik ve beraberlik günüdür diyerek herkesin AK Parti’ye oy vermesi gerektiğinin altını çizen Yusuf Aktaşoğlu, katılım sağlayan herkese teşekkür etti.

 

Geçmişini unutan nankördür diyerek konuşmasına başlayan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru, geldiği yeri asla ve asla unutmadığını doğup büyüdüğü bu topraklara hizmet etmenin bir şeref olduğunu söyledi. Toru, seçim bürosu açılışını gerçekleştiren AK Parti Yusuf Aktaşoğlu’na da teşekkür etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA