SON DAKİKA

Kanal Urfa
reklam

Ak Aday İbrahim Toru’nun Seçim Bürosu Her Gece Dolup Taşıyor

Ak Aday İbrahim Toru’nun Seçim Bürosu Her Gece Dolup Taşıyor
Bu haber 14 Haziran 2018 - 17:37 'de eklendi

24 Haziran seçimlerine az bir süre kala Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru’nun seçim bürosuna destek vermek için ziyarette bulunan siyasiler ve STK temsilcileri Ak aday Toru’nun yanında olduklarını söyledi.

 

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru’nun seçim bürosunu Şutso başkanı Halil Peltek, Duru Tv yönetim kurulu başkanı Kemal Süt, Şutso meclis başkanı Ahmet Altun, Şutso üyesi ve iş kadını Cevahir Asuman Yazmacı, Şutso meclis üyeleri, Ak Parti Karaköprü ilçe başkanı avukat Ahmet Aksoy, Beski Aşiretinden 27. Dönem Ak parti Şanlıurfa milletvekili aday adayı Mustafa Hekimoğlu ve ailesinin yanı sıra muhtarlar ve çok sayıda vatandaş ziyaret etti.

 

Ak Parti Karaköprü ilçe başkanı avukat Ahmet Aksoy, son 10 güne girilen seçimin artık zaferle sonuçlanmasına ramak kaldığını ifade etti.

 

Ak Parti 27. Dönem milletvekili aday adayı Mustafa Hekimoğlu’da önemli olan isimler değil, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklemek diyerek Ak Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek istedi.

 

Ak Parti Şanlıurfa milletvekili adayı İbrahim Toru’da 24 Haziran günü Şanlıurfa’nın bir kez daha tarih yazacağını belirterek seçim bürosunda kendisini yalnız bırakmayan tüm herkese teşekkür etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA