SON DAKİKA

Kanal Urfa
reklam

4 Televizyon ve 8 Gazete Yetkilisiyle Toplantı Gerçekleştirildi

4 Televizyon ve 8 Gazete Yetkilisiyle Toplantı Gerçekleştirildi
Bu haber 12 Temmuz 2018 - 17:12 'de eklendi

Şanlıurfa Kent Konseyi basın yayın çalışma grubu Kanal Urfa yönetim kurulu başkanı İbrahim Toru’nun ev sahipliğinde toplandı. Gerçekleştirilen toplantıda televizyon ve gazetelerin yaşadıkları sorunlar konuşuldu, Şanlıurfa için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmanın önemine vurgu yapıldı.

 

Şanlıurfa Kent Konseyi şehri yakından ilgilen konular üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalar kapsamında Şanlıurfa Kent Konseyi basın yayın çalışma grubu Kanal Urfa yönetim kurulu başkanı İbrahim Toru’nun ev sahipliğinde toplantı gerçekleştirdi.

 

Şanlıurfa’dan yayın yapan 4 televizyon kanalı ve 8 gazete yetkilisinin katılım gösterdiği toplantıda konuşan Kent Konseyi başkanı Erkan Sözen, Şanlıurfa basınının yaşadığı sorunların dile getirildiğini belirterek şehri en iyi yere taşımak adına çalışmalar içerisinde olduklarını söyledi.

 

Kanal Urfa yönetim kurulu başkanı ve aynı zamanda Şanlıurfa Kent Konseyi basın yayın çalışma grubu başkanı İbrahim Toru ise masaya yatırılan sorunların çözümü için el birliğiyle çalışmalar yapacaklarını söyledi.

 

Şanlıurfa’dan yayın yapan 4 televizyon kanalı ve 8 gazete yetkilisinin katılım gösterdiği toplantıya katılan isimler ise, Şanlıurfa basınının yaşadığı mevcut sorunların çözümü adına fikir alışverişinde bulunduklarını ve şehri daha iyi seviyelere taşımak adına televizyon ve gazetelerin oldukça büyük önem arz ettiğini, bunun yanında şehrin basınının yaşadığı sorunların çözümünün de bir o kadar önemli olduğunu kaydetti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA