SON DAKİKA

Kanal Urfa
reklam

İbrahim Toru, Şanlıurfa’da Sektör Ziyaretlerine Devam Ediyor

İbrahim Toru, Şanlıurfa’da Sektör Ziyaretlerine Devam Ediyor
Bu haber 16 Nisan 2018 - 17:44 'de eklendi

Kanal Urfa yönetim kurulu başkanı İbrahim Toru, çeşitli konularda bilgi alış verişinde bulunmak üzere sektör ziyaretlerine devam ediyor.

 

Şanlıurfa’da sağlık anlamında büyük bir eksikliği gidermeye yönelik vatandaşlara sağlık hizmeti veren Metrolife ziyaret eden Kanal Urfa yönetim kurulu başkanı İbrahim Toru hastanenin yönetim kurulu başkanı doktor Cengiz Karakucak ile görüşerek istişarelerde bulundu. Toru, “Geldiğim Yeri Biliyorum” isimli kitabını da burada doktor Karakucak’a hediye etti.

 

Hastaneyi gezerek verilen sağlık hizmeti hakkında detaylı bilgiler alan Toru, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada Şanlıurfa’da sağlığa verilen önemin değerli olduğunu dile getirerek çalışanlara da başarılar diledi.

 

Kanal Urfa yönetim kurulu başkanı İbrahim Toru ile kentteki sağlık sektörünün son durumu hakkında bilgi alış verişinde bulunmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren hastanenin yönetim kurulu başkanı doktor Cengiz Karakucak ise ziyaretten onur duyduklarını kaydetti.

 

Son olarak Çayırcıoğlu Otomotiv’i ziyaret eden Kanal Urfa yönetim kurulu başkanı İbrahim Toru burada firmanın yönetim kurulu başkanı Aziz Çayırcıoğlu ile görüştü.

 

Ekonominin canlanması ve desteklenmesi konusunda bilgi alışverişinde bulunduklarını dile getiren Çayırcıoğlu, ziyaretten dolayı Toru’ya teşekkür etti.

 

Kanal Urfa yönetim kurulu başkanı İbrahim Toru ise ziyaretlerinde bulundukları firmanın kent ekonomisine büyük katkı sunduğunu dile getirdi.

 

Aziz Çayırcıoğlu’nun oğlu Osman Çayırcıoğlu ise Toru’nun ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA