SON DAKİKA

Kanal Urfa
reklam

Selahattin ve Cemre Çifti İçin Mevlidli Düğün Töreni Düzenlendi

Selahattin ve Cemre Çifti İçin Mevlidli Düğün Töreni Düzenlendi
Bu haber 16 Nisan 2018 - 13:26 'de eklendi

Toru Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Toru düzenlenen Mevlidli düğün ile dünya evine girdi.

 

Toru şirketler grubu yönetim kurulu üyesi Selahattin Toru ve Cemre Karageçili geçtiğimiz günlerde düzenlenen törenle hem resmi hem de dini nikahlarını kıydırmışlardı.

 

Genç çift için özel bir mekanda mevlidli düğün töreni düzenlendi.

 

Düzenlenen törene Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, STK temsilcileri, kamu kurum müdürleri, kanaat önderleri, Toru ailesi ve Karageçili ailesi fertleri katıldı.

 

Oldukça yoğun katılımın olduğu törende okunan Mevlid-i şerifin ardından davetlilere süpha yemeği verildi.

 

Toru şirketler grubu yönetim kurulu başkanı İbrahim Toru, davetlilerle tek tek ilgilenerek mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür etti.

 

Toru şirketler grubu yönetim kurulu başkan yardımcısı Halef Toru ise genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyerek kendilerini yalnız bırakmayan tüm dost ve akrabalarına teşekkür etti.

 

Kanal Urfa yönetim kurulu başkan yardımcısı Hacı İbrahim Toru da “yoğunluktan ötürü davet etmeyi unuttuğumuz isim varsa heyecanımıza versinler lütfen” diyerek genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

 

Gelinin babası Eyyüp Sabri Karageçili ise yoğun katılım ile mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür etti.

 

Bizler de Kanal Urfa ailesi olarak Selahattin ve Cemre çiftine her iki cihanda da saadetler diliyoruz…

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA