SON DAKİKA

Kanal Urfa

Anadolu Yayıncılar Derneği’nden Akreditasyon Çağrısı

Anadolu Yayıncılar Derneği’nden Akreditasyon Çağrısı
Bu haber 18 Temmuz 2019 - 15:43 'de eklendi

Anadolu Yayıncılar Derneği (AYD) Başkanı Sinan Burhan, ‘akreditasyon’ çağrısında bulundu..

”15 Temmuz hain darbe girişimini millet olarak püskürttük. Sağcısı solcusu bütün siyasi partiler bu darbeye karşı durmuştur. Sayın Cumhurbaşkanımızın kararlı duruşu bu hain darbe girişimini engelleyen en önemli unsur olmuştur. Darbeden sonra ortaya çıkan Yenikapı Ruhu devam ettirilmelidir. 

Önceki gün Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tüm siyasi parti gurup sözcülerini dinleyerek büyük Türkiye uzlaşısı yolunda çok önemli bir adım atmıştır. Bu adımın medya dünyasında da devam etmesini arzu ediyoruz. Cumhuriyet Gazetesi, Sözcü Gazetesi, Yeniçağ Gazetesi ve Fox Tv gibi kuruluşlarda cumhurbaşkanımızı takip etmelidir. Bununla birlikte basın kuruluşları yayınlarını sadece objektiflik üzerine kurgulamalıdır. Cumhurbaşkanımız devletin birliğini temsil ediyor.

Bu çerçevede ilgili yayın organlarının yayın çizgisi ne kadar eleştirel olsada külliyede yapılan programlara davet edilmelidir. Öte yandan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu’nunda yandaş medya söyleminden vazgeçmesi gerekir. Sadece iktidarı eleştirerek bir yere varılamaz. CHP’nin bazı gazetelere  akredite uygulaması kabul edilemez bir çifte standarttır. Bu çerçevede tüm akteditasyon uygulamaları iptal edilmelidir.” 

HABER7

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com