SON DAKİKA

Kanal Urfa

‘‘ Ben görevden kaçmadım buna Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız şahittir”

‘‘ Ben görevden kaçmadım buna Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız şahittir”
Bu haber 26 Temmuz 2019 - 15:54 'de eklendi

Şanlıurfaspor Eski Kulüp BaşkanI Kemal Saraçoğlu gerek medya gerekse sosyal medya üzerinden yapılan ‘‘ Saraçoğlu görevden kaçıyor, elini taşın altına koymuyor’’ eleştirilerine bugün sabah düzenlediği basın açıklamasıyla açıklık getirdi.

Başkanlık döneminde yönetim olarak yaşadıkları sıkıntıları dile getiren Kemal Saraçoğlu Şanlıurfapor’un içinde bulunduğu maddi sıkıntılar ile ilgili de Şanlıurfa il yönetimi ve mülki idare erkân ile görüştüklerini kaydetti.

2011-2012 – 2012-2013 sezonunda başkanlık yaptığı dönemlerde kendisine karşı vefasızlık yapıldığını ifade eden Saraçoğlu, ‘‘Urfa bana sahip çıkmadı’’ diyerek kırgınlığı olduğunu belirtti. Saraçoğlu kırgınlığına rağmen Şanlıurfaspor’un kötü gidişatı nedeniyle kendisine Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyaz’dan bir teklif geldiğini ve ‘‘Ben Urfaspor sevgimi kalbime gömmüştüm’’


Yine de konu Urfaspor olunca görüşmeyi kabul ettiğini akabinde İstanbul’da Beyazgül ve Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ile Urfaspor konulu bir görüşme gerçekleştirdiğini ve kendisine yönetim oluşturmasının teklif edildiğini açıkladı. Eski yönetici Kemal Saraçoğlu Şartların uygun olmadığı gerekçesiyle bu görüşmenin sonucunda ortak bir paydada buluşulamadığını kaydetti.

Şanlıurfapor’un İçinde bulunan ekonomik buhranın sonlandırılabilmesi için samimi olmanın gerektiğini belirten Saraçoğlu, Günü kurtarmak için hiçbir şey yapılmaması gerektiğini de sözlerine ekleyerek zamanın gittikçe azaldığını, acil bir şekilde ödenmesi gereken borcun ödenmesi gerektiğini aksi takdirde takımın -15 puan ile cezalandırılacağını ve transfer tahtasını açamayacakları için mevcut oyuncuların her şartını kabul etmeleri gerekir uyarısını yaptı.

Kemal Saraçoğlu görevden kaçıyor iddialarını da cevapladı. ‘‘ Ben görevden kaçmadım buna Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız şahittir dedi.

Son bir haftada yaşananların takımın marka değerini bitirdiğini söyleyen Saraçoğlu, ‘‘Ben istemiyorum ama gerçekten çıkmazdaysak eğer Urfasporu yapamıyorsak borçsuz bir takımımız var onu Şanlıurfaspor FK yapalım onu çıkaralım. Samimi olalım birine karar verelim dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com