BAŞKAN BAYDİLLİ SEÇİM BEYANNAMESİNİ AÇIKLADI

Karaköprü Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli 31 Mart seçimleri öncesi vatandaşlara hitap ederek seçim beyannamesini açıkladı. Başkan Baydilli, kendisine verilen desteğe teşekkür ederken daha fazla hizmet sözü verdi

Karaköprü Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi bir video ile vatandaşlara hitap ederek seçim beyannamesini açıkladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri ile tekrar aday gösterilen Başkan Baydilli, Karaköprü’yü kalkındırmak için 8,5 yıldır hizmet ettiklerini ve bundan sonra da en iyi hizmeti sunma adına gece gündüz çalışacaklarını ifade etti.


Başkan Baydilli seçim beyannamesinde şu ifadeleri kullandı:

“Değerli Karaköprülü hemşerilerim,

Yaklaşık 8,5 yıllık başkanlık sürecimizde Karaköprü’müz kalkındırmak ve daha güzel bir ilçeyi vatandaşlarımıza sunmak için elimizden gelen tüm gayreti sarf ettik. 31 Mart 2024’te yapılacak olan seçimlerde cumhurbaşkanımız ve partimizin onayı ile tekrardan Karaköprü’müze hizmet etmek için aday gösterildik. Teveccühleri için sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti yönetimimize teşekkürlerimi sunuyorum.

Güneydoğu’nun parlayan yüzü olan Karaköprü hizmetin en iyisine layıktır. İnşallah 31 Mart günü sizin desteğinizle seçildikten sonra ilçemizin kalkınmasını sürdürmesi için hizmetlerimizi ve projelerimizi artırarak devam edeceğiz. Bismillah diyerek başladığımız bu yolda inşallah yaptığımız her çalışmayı Elhamdülillah diyerek tamamlayacağız.

Biz 8,5 yıldır olduğu gibi Karaköprü ’ye hizmet etmeye talip olduk ve bu yolda gece gündüz demeden, tüm mesai arkadaşlarımızla birlikte devam edeceğiz. İnşallah milletimizin de desteğiyle tekrar görevi devralacağız, hep birlikte ilçemizi güzelleştirip geliştirmeye devam edeceğiz.  Bu yolda desteklerini ve dualarını bizden esirgemeyen kıymetli vatandaşlarımıza teşekkürü borç biliyorum. İnşallah bundan sonra da Karaköprü bize biz de Karaköprülü hemşerilerimize emanetiz.”

Başkan Baydilli seçim sürecinin ülkeye, Şanlıurfa’ya ve Karaköprü’ye hayırlı olmasını sözlerine ekledi


#kanalurfa #sondakika #haber #gündem #şanlıurfa #karaköprübelediyesi #metin baydilli

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri