BAŞKAN BAYDİLLİ’DEN YENİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SEZONU MESAJI

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 2023- 2024 eğitim ve öğretim sezonu dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak öğrencilerin ve öğretmenlerin sorunsuz, başarılı bir eğitim dönemi geçirmesini diledi

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 2023- 2024 Eğitim ve Öğretim sezonunun başlangıcı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayarak tüm öğrencilerin, eğitimcilerin ve velilerin eğitim yılını kutladı. 

Başkan Baydilli mesajında şunları söyledi: 

“Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın okullarına, öğretmenlerin de öğrencilerine kavuştuğu yeni bir eğitim- öğretim dönemi başladı. Okul çocuklar için yeni arkadaşlıklar kurarak sosyalleşme, paylaşma ve dayanışma duygularının gelişimi için çok önemlidir. Bu anlamda çocuklarımızın okullarda en verimli bir şekilde eğitim almasını, sosyalleşmesini diliyorum. 

Eğitimin ailede başlayıp okulda devam ettiğine inanıyorum. Ailelerin çocuklarına okul dışında da temel görgü, dini, kişilik eğitimleri vermesi ve onların toplumda nasıl davranması gerektiğini öğretmesi hem öğretmenlerin işini kolaylaştırıyor hem de daha bilinçli nesiller yetişmesini sağlıyor. 

Biz de Karaköprü Belediyesi olarak gençlerin eğitimine katkı sunmak için çaba gösteriyoruz.  
Gerek okuma salonlarımızla ve kütüphanemizle gerekse okullarımıza yönelik yaptığımız çalışmalarımızla gençlerimizin en verimli şekilde eğitim almasına yardımcı oluyoruz. 
Geleceğe en büyük mirasımız iyi yetişmiş bir gençlik oluşturmak olacağı için eğitimi çok önemsiyoruz ve her zaman hizmetlerimiz arasında önceliklidir.

2023- 2024 eğitim ve öğretim sezonunun hayırlı olması temennisiyle; ülkemizin gelişimine katkı verecek tüm çocuklarımıza ve öğretmenlerimize başarılar diliyorum.


kanalurfa ,sondakika ,haber ,gündem ,karaköprü ,metinbaydilli

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri