BAŞKAN BEYAZGÜL ÇALMADIK KAPI GİRİLMEDİK EV BIRAKMIYOR

 

Hizmet ve sosyal belediyeciliğin yanı sıra gönül belediyeciliğinin de en güzel örneklerini sergileyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül bu kapsamda çalmadık kapı girilmedik ev bırakmıyor.

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla birçok vizyonel yatırımı Şanlıurfa ile buluşturarak her kesimden büyük takdir toplayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, kent genelinde ve ilçelerde yaptığı ev ziyaretleriyle vatandaşları bir an olsun yalnız bırakmıyor.

Gün içerisinde yoğun geçen ziyaretçi ve hizmet trafiğine rağmen mahalle ve ev ziyaretlerini aksatmayan Başkan Beyazgül, hafta sonu ziyaret ettiği evlerde vatandaşlarla yakından ilgilenerek sohbet ediyor.

Vatandaşlara bir ihtiyaçları ya da sıkıntıları olup olmadığını da sorarak, talep ve isteklerini de dinleyen Başkan Beyazgül, vatandaşların yoğun sevgi ve ilgisiyle karşılaşıyor.

Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Sosyal Yardım Şube Müdürlüğünün daha önceden belirlediği hanelerde eksikler tamamlanıyor. Vatandaşlar Büyükşehir ile daha konforlu bir yaşam sürüyor.


kanalurfa ,sondakika ,haber ,gündem ,şanlıurfa ,büyükşehir ,zeynelabidinbeyazgül

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri