BAŞKAN BEYAZGÜL, PASAJ ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ

VATANDAŞLARIN TALEP VE ÖNERİLERİNİ DİNLEDİ, ÇALIŞMALARI AKTARDI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Pasaj esnafı ile Yusuf Paşa Mahallesindeki esnaflarla bir araya geldi. Başkan Beyazgül esnaf ziyareti kapsamında vatandaşların talep ve önerilerini dinlerken kentte Büyükşehir Belediyesinin yapmış olduğu çalışmaları aktardı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, kentin kalbi konumunda yer alan pasaj esnaflarıyla bir araya geldi. Her gün binlerce vatandaşın alış veriş yaptığı Pasaj esnafını ziyaret eden Başkan Beyazgül, talep ve önerileri dinledi.

Esnafla sohbet havasında gerçekleşen ziyarette Başkan Beyazgül, Büyükşehir Belediyesi tarafından kentte sürdürülen çalışmaları aktardı. Vatandaşların öncelikli sorunlarını çözme konusunda büyük gayretler sarf ettiklerini anlatan Başkan Beyazgül’e esnaflar yoğun ilgi gösterdi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin kentte yaptığı çalışmalardan memnun olduklarını anlatan esnaflar her zaman Başkan Beyazgül’ün yanında yer alacaklarını ifade ettiler.

Seçimlerde Başkan Beyazgül’ü yeniden Başkan olarak görmek istediklerini kaydeden esnaflar, yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.

Pasaj esnafı ile Yusuf Paşa Mahallesindeki esnafları ziyaret eden Başkan Beyazgül, çocuklarla yakından ilgilendi. Vatandaşların taleplerini yerinde dinleyen Başkan Beyazgül, esnaflara teşekkür etti.


kanalurfa ,sondakika ,haber ,gündem ,şanlıurfa ,büyükşehir ,zeynelabidinbeyazgül

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri