BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN 14 MART TIP BAYRAMI ZİYARETİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesini ziyaret ederek burada görevli doktorlar ve sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını tebrik etti.

14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesine giden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, hastanede görevli doktorların ve sağlık çalışanlarına karanfil verdi ve günlerini tebrik etti.

Başkan Beyazgül’e hastane ziyaretinde Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Yaşar Şimşek de eşlik etti. Birimleri tek tek dolaşan Başkan Beyazgül sağlık çalışanlarına her şartta gösterdikleri üstün çaba gayret ve fedakârlık için teşekkür ederek kırmızı karanfillerle günlerini tebrik etti.

Sağlık çalışanları, doktorlar, hemşireler ve hastanede görevli personeller tarafından samimiyetle karşılanan ve özel günlerinde yanlarında yer aldığı için teşekkürlerini ilettiler. Başkan Beyazgül, hastası olan vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletirken hasta olan hasatlara da Allah’tan şifalar diledi.

BAŞKAN BEYAZGÜL, “HER ZAMAN SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Hastane ziyaretinin ardından değerlendirmelerde bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, “Bugün 14 Mart Tıp Bayramı, Balıklıgöl Devlet Hastanemizi ziyaret ettik. Doktorlarımızla, sağlık çalışanlarımızla görüştük. Doktorlarımız, sağlık camiamız deprem, sel gibi doğal afetler ve zor zamanlarda insanlarımızın yanı başında yer aldılar. Gecenin ikisinde, üçünde kolaylıkla uyandırdığımız, çocuğum hasta, eşim hasta diyerek müracaat ettiğimiz emin ellerdir. Tabi ki insanlara şifalar diliyoruz. Hasatlık hiç kimsenin başına gelmesin ama kimse de doktorsuz, sağlık çalışansız kalmasın. Hastanesiz kalmasın diyoruz. Bugün burada Balıklıgöl Devlet Hastanemizde görevli doktorlarımıza hayırlı ömürler diledik. Mutluluk ve sağlıklar diledik. Sağlık çalışanlarımıza kendileriyle beraber olduklarımızı, her türlü ihtiyaçları için yanlarında olduğumuzu bildirdik. İnşallah şehrimize hizmet eden bu doktorlarımıza tüm halkımız adına da çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

BAŞHEKİM ŞİMŞEK, “BAŞKANIMIZ BAYRAM GÜNÜMÜZDE YANIMIZDA OLDU”

Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Yaşar Şimşek ise her zaman yanlarında olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e anlamlı ziyaretinden ötürü teşekkür ederek önemli bir günde doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın yanında oldukları için ayrıca teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.


#kanalurfa #sondakika #haber #gündem #şanlıurfa #ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL #BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri