BAŞKAN CANPOLAT: 31 MART GÜNÜ SANDIKLARA AK OYLAR VURACAK

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, seçim çalışmaları kapsamında ev ziyaretlerini Ahmet Yesevi Mahallesinde sürdürdü. Mahalle sakinlerini Cumhurbaşkanı mitingine davet eden Başkan Canpolat, “İnşallah, sizin bu sözünüz, sizdeki bu heyecan, sizdeki bu aşkla birlikte Allah’ın izniyle Sayın Cumhurbaşkanımızın da liderliğinde 31 Mart seçimleri AK Parti zaferi ile sonuçlanacaktır” dedi.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Ahmet Yesevi Mahalle sakinleriyle bir araya geldi. 
Seçim çalışmaları kapsamında ev toplantıları ile mahalle sakinleriyle buluşan Başkan Canpolat, Ahmet Yesevi Mahallesine kazandırdıkları projelerden bahsederek, gelen talep ve önerileri dinledi. Yaklaşan 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi öncesi destek isteyen Başkan Mehmet Canpolat’a, vatandaşlar büyük teveccüh gösterdi.

Ev toplantısında yaptığı konuşmada Başkan Canpolat şunları kaydetti:

“Bizler, Haliliye Belediyesi olarak neler yapıyoruz, AK Parti olarak neler yapıyoruz, nasıl sizin hizmetinizdeyiz. Kültür evlerimizle ve nitekim kadın destek merkezlerimizle, salonlarımızla, kurslarımızla, sosyal anlamdaki çalışmalarımızla, her türlü ihtiyacınız sizlerin yanınızdayız. Çünkü; siz bizler için en kıymetli varlıklarsınız. Bize düşen, sorunlarınızı en azami asgariye indirip, mümkün olabildiğince belediye nezdinde çözebilmek. Bunu bilin ki, sizin iyi günde, kötü günde bir belediyeniz var. Her türlü ihtiyacınızda gidebileceğiz, uğrayabileceğiniz, talebinizi iletebileceğiniz belediyeniz var. Bizim kardeşlerimiz, bacılarımız aranızda geziyor. Dün, bugün ve yarın da biz hep şuna inandık. Dünyada bir lider var, o da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. Dünyada bir parti var, hizmetin partisi o da AK Parti. Sayın Cumhurbaşkanımız 31 Mart akşamına kadar biz adayları, başta Büyükşehirde Zeynel Abidin Beyazgül olmak üzere, Haliliye’de Mehmet Canpolat kardeşinizi sizlere emanet etti. AK Parti olarak inşallah en yüksek rekor oyla 31 Mart günü sandıklara AK oylar vurarak, en yüksek oy vereceğinize söz veriyor musunuz? İnşallah, sizin zaten bu sözünüz, sizdeki bu heyecan, sizdeki bu aşkla birlikte Allah’ın izniyle sayın Cumhurbaşkanımızın da liderliğinde AK Parti zaferi ile sonuçlanacaktır. Bizler, ifade ettiğim gibi sizlerin yanınızda olacağız, emrinizde olacağız, hizmetinizde olacağız. Kurumlarımız, tesislerimiz, binalarımız sizlere sonuna kadar kapısının açık olduğunu ifade eder, şükranlarımı arz ediyorum.” 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 9 Mart Cumartesi günü Şanlıurfa’da gerçekleştireceği mitinge Ahmet Yesevi mahalle sakinlerini davet eden Başkan Mehmet Canpolat, “Cumartesi günü, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa’ya geliyor. Cumartesi günü, Nevali Otel’in arkasında saat 13.00’de miting alanını hıncahınç dolduralım, tamam mı? İnşallah, tamam. Cumhurbaşkanımızın mitinginde buluşmak üzere diyorum” ifadeleriyle sözlerine son verdi. 

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Ahmet Yesevi Mahallesinde gerçekleştirilen ev toplantısının ardından mahalleden ayrıldı.


#kanalurfa #sondakika #haber #gündem #şanlıurfa #haliliye belediyesi #mehmet canpolat

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri