BAŞKAN EKİNCİ: MİLLET BAHÇEMİZ VİRANŞEHİR’E ÇOK YAKIŞTI

 

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, ilçenin en büyük yeşil alanı olan Viranşehir Millet Bahçesi’nde incelemelerde bulundu.  Bölgenin en güzel Millet Bahçelerinden birini kazandırdıklarını  belirten Başkan Ekinci, Millet Bahçesi’nin Viranşehir’e çok yakıştığını söyledi.

Göreve geldiği günden beri Viranşehir'i modern bir ilçe yapabilmek amacıyla söz verdiği projeleri bir bir yerine getiren Salih Ekinci başkanlığındaki Viranşehir Belediyesi, Türkiye'nin en güzel Millet Bahçelerinden birini Viranşehir'de hayata geçirdi.  Başkan Salih Ekinci’nin seçim vaatleri arasında bulunan ve 260 dönüm alanı kapsayan Viranşehir Millet Bahçesi’nde son rötuşlar yapılıyor.

İçinde Millet Kıraathanesi, mesire alanı, çocuk oyun alanları, bisiklet parkuru, koşu ve yürüyüş parkuru ile dinlenme alanlarının yer alacağı Millet Bahçesi, henüz resmi açılışı yapılmasa da göz kamaştıran görüntüsüyle şimdiden vatandaşların ilgi odağı oldu.

BAŞKAN EKİNCİ İNCELEMELERDE BULUNDU

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Viranşehir Millet Bahçesi’nde incelemelerde bulundu.  Meclis Üyesi Mehmet Tuğa ile birlikte Millet Bahçesi’ni gezerek yürütülen çalışmalar hakkında birim müdürlerinden bilgi alan Başkan Ekinci, daha sonra çocuk oyun alanlarında oynayan çocuklarla sohbet ederek, gönüllerince eğlenmelerini söyledi.

Viranşehir'e 260 bin metrekare daha yeşil alan kazandırmanın mutluluğu içerisinde olduklarını belirten Ekinci, "Viranşehir’imize nefes aldıracak olan bu güzel eser aziz hemşehrilerimize hayırlı, uğurlu olsun. Millet Bahçemiz Viranşehir’e çok yakıştı, bu projemiz Viranşehir'imize değer kattı" dedi.

Millet Bahçesi'nin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunan Başkan Ekinci, Millet Bahçesi Projesinin hayata geçmesini sağlayan başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'a ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Millet Bahçesi’nde vakit geçirmeye başlayan vatandaşlar da, Millet Bahçesi’ni çok güzel bulduklarını belirterek, bu projeyi ilçede hayata geçiren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

 


sondakika, gündem, haber, viranşehir, ekinci, park

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri