BAŞSAVCI TUNCAY İÇİN VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

 

Tayini Manisa’nın Alaşehir ilçesine çıkan Viranşehir Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Tuncay için veda yemeği düzenlendi. Veda gecesine Viranşehir Kaymakamı Önder Çengel, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve eşi Sibel Ekinci de katıldı.

Yaklaşık 2 yıldır Viranşehir Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yapan Aydın Tuncay, Hâkimler ve Savcılar Kurulu (HSK) yaz kararnamesi ile Manisa ilinin Alaşehir ilçesine tayin oldu. Başsavcı Aydın için Viranşehir Belediyesi’ne bağlı Emine Erdoğan Aile ve Kadın Merkezi’nde veda yemeği düzenlendi. Geceye Viranşehir Kaymakamı Önder Çengel, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve eşi Sibel Ekinci, Viranşehir Adliyesi'nde görev yapan hâkim, savcı, memurlar ve çok sayıda davetli katıldı.

Veda yemeğinde konuşma yapan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Viranşehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevini başarılı bir şekilde yürüten ve Manisa ilinin Alaşehir ilçesine tayini çıkan Başsavcı Aydın Tuncay’a yeni görev yerinde başarılar diledi.

Başsavcı Aydın ve tayini çıkan diğer Cumhuriyet savcıları ile diğer adliye personellerine de görev süresi boyunca Viranşehir’e yaptıkları başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Ekinci, yeni görev yerlerinin hayırlı olmasını diledi.

Başkan Ekinci, gecede Manisa’ya atanan Başsavcı Aydın’a ilçede yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi de takdim etti.


kanalurfa, sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri