BELEDİYE BAŞKANIMIZ SUPHİ AKSOY’DAN 15 TEMMUZ MESAJI

 

Bozova Belediye Başkanımız Suphi Aksoy, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile ilgili olarak yayımladığı mesajında; ‘Yüce milletimiz, 15 Temmuz 2016’da FETÖ/PDY tarafından Türk Demokrasisine ve Milli İradeye karşı teşebbüs edilen hain darbe girişimi sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde kahraman milletimiz tarafında bertaraf edilmiştir. Kahraman Türk Milleti hain darbe girişimini engelleyerek bayrağına, iradesine, demokrasisine ve hepsinden önemlisi geleceğine sahip çıkmıştır. Tarihte pek az bir örneği olan tanık olduğumuz bu direniş milli birlik ve beraberliğimizin en önemli göstergesidir.

 Yüce milletimiz bu azim ve kararlılığı ile milli birliğine, beraberliğine ve değerlerine özenle, dikkatle içtenlikle canı pahasına sahip çıkmıştır.

Bu girişim bizim en temel hak ve özgürlerimizi ve en önemlisi de milli iradeye darbe olarak, bizi biz yapan değerleri elimizden almayı amaçlayan bir girişimdi.

Halkımıza, önemli kurumlarımıza, meclisimize ve dolayısıyla millet iradesine yapılan bu darbe teşebbüsüne karşı halkımız kahramanca ülkesini savunmuş ve canı pahasına iradesine sahip çıkmıştır. Allah bir daha bu asil millete böyle kara bir gece yaşatmasın’ dedi. 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasına vatanın egemenliği ve geleceğimiz için canları feda eden aziz şehitlerimizi yad ederken, Gazilerimize de ömür boyu saadetler diler şehit ailelerine baş sağlığı diliyorum. Bu vatanı böldüremezler böldüremeyecekler, yüce Türk milleti her zaman ülkesi için, Bayrağı, için vatanı için mücadele vermiştir. Vermeye de devam edecektir’ dedi.


sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri