EMNİYET MÜDÜRÜ İÇİN BİR İLÇE SEFERBER OLDU

 

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde uyuşturucuya karşı gösterdiği mücadele ile ilçenin büyük takdirini kazanan emniyet müdürünün emekli olmaması için vatandaşlar seferber oldu.
Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde uyuşturucuya karşı gösterdiği mücadele ile ilçenin büyük takdirini kazanan emniyet müdürünün emekli olması vatandaşlar ile sivil toplum kuruluşlarını harekete geçirdi. Ortak basın açıklaması yapan Ceylanpınar Sivil Toplum Kuruluşları, emniyet müdürünün bir süre daha ilçede kalmasını istedi. Çocukları uyuşturucu batağından kurtulan anneler de emniyet müdürünün gitmemesi için çağrıda bulundu.
Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde 7 aylık görevi süresince uyuşturucuya savaş açan Emniyet Müdürü Murat Dere 1991 yılında mesleğe başladı. Ceylanpınar ilçesine atanan Dere, uyuşturucuya karşı büyük bir mücadele verdi. Bir çok genci uyuşturucu batağından kurtaran Dere, torbacı olarak adlandırılan uyuşturucu satıcılarına ise düzenlediği operasyonlarla büyük darbe vurdu. Mesleği 32 yıl boyunca sürdüren Dere’nin, Haziran ayında emekliye ayrılacağı belirtildi.


sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri