EYYÜBİYE ESNAFI MEHMET KUŞ’UN YANINDA

Görev yaptığı beş yıllık süre boyunca halkla iç içe olan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, 31 Mart’ta yapılacak mahalli idareler seçimleri öncesi de gece gündüz demeden Eyyübiyelilerle buluşmaya devam ediyor.

Yoğun seçim çalışmaları kapsamında ilçenin dört bir yanında vatandaşlarla buluşarak talepleri dinleyen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Komiser Şakir Caddesi’ndeki esnafı iş yerlerinde ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

Esnafla görüşerek ilçede yapılan çalışmaları istişare ederek taleplerini dinleyen Başkan Kuş’a Eyyübiye esnafı da desteklerini açıklayarak “Birlikte Evelallah” dediler.

İlçe merkezi ve kırsalda vatandaşlarla buluşmaya devam eden Başkan Kuş, iftar sonrası da seçim irtibat ofisinde Eyyübiyelilerle bir araya geldi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar yüzlerce vatandaşı seçim ofisinde ağırlayarak birlikte çay içip sohbet eden Başkan Kuş, Eyyübiye’de yapılan yatırımları ve yeni dönem için projelerini paylaştı.

Eyyübiye’nin sınırlarını aştığını ve Güneyşehir’de Şanlıurfa’nın yeniden inşa edilmeye başladığını belirten Başkan Kuş, “AK Parti’ye, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve bizlere güvenip, destek olan tüm Eyyübiyeli kardeşlerime teşekkür ediyorum” dedi.


#kanalurfa #sondakika #haber #gündem #şanlıurfa #eyyübiye belediyesi #mehmet kuş

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri