EYYÜBİYE KIRSALINDAN BAŞKAN KUŞ’A VE AK PARTİ’YE TAM DESTEK

 

Seçildiği günden bu yana resmi işleri ve toplantıları dışında makamının yüzünü görmeyen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ilçenin dört bir yanında halkla bir araya gelerek talepleri dinleyip çözüm üretmeye devam ediyor.

Son iki günde Eyyübiye ilçe merkezi ve kırsalında onlarca mahalleyi ziyaret ederek muhtarlar, kanaat önderleri ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Kuş, hem kırsalda belediye tarafından yapılan hizmetleri değerlendirdi hem de vatandaşların taleplerini dinledi.

Cumartesi günü, Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Dağ, Meclis Üyeleri Ömer Sapan ve İ. Halil Güneş ile birlikte Eyüpnebi Mahallesi’nde Hacı Sait Saf’ın ev sahipliğinde Hadidi Aşireti mensuplarıyla bir araya gelen Başkan Kuş, daha sonra Kınalı Kırsal Mahallesinde Muhtar Fevzi Taha, Bayraklı Mahalle Muhtarı Nurettin Aslanlı ve vatandaşlarla buluştu.

Buradaki ziyaretinin ardından Gümüşören Mahallesi’ne geçen Başkan Kuş ve beraberindekiler, burada da AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Doğan’ın babası Abdürrezzak Doğan ve Gümüşören sakinleriyle kucaklaştı.

Mahalle ziyaretlerine Küçükdüzlük ve Yardımcı Mahalleleri ile devam eden Başkan Kuş, Küçükdüzlük Mahallesi’nde Siyale Aşireti mensuplarıyla istişarelerde bulundu, Yardımcı Mahallesi’nde Muhtar Salih Aslan, eski muhtarlar Beco Aslan, Mustafa Kurt ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi. AK Parti Yardımcı Mahalle Temsilcisi Mehmet Doğan ile birlikte Ahmet Özen’in misafiri olan Başkan Kuş ve beraberindekiler, burada da mahalle sakinleriyle sohbet edip, hem belediye hizmetlerini hem de seçimleri konuştular.

Haftanın ilk günü de halkla buluşma gezilerine devam eden Başkan Kuş, Güzelkuyu Mahallesi’nde Muhtar Kavas Demirbaş, Günbalı Mahallesi’nde Muhtar Abit Özbay, Yukarı Hamedan Mahallesi’nde Muhtar Vahit Akaltun, Yanıkçögür Mahallesi'nde Reşat Günbegi ve mahalle sakinleriyle buluştu. Başkan Kuş’a ziyaretlerinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı İlhami Günbegi, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Kalkan, Başkan Yardımcısı İbrahim Dağ, Meclis Üyeleri Ömer Sapan ve İ. Halil Güneş eşlik etti.

Göreve başladığı günden bu yana, yarın seçim varmış gibi çalışan ve halkın gönlünde taht kuran Başkan Kuş’a vatandaşlar da teşekkür ederek, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye tam destek olmaya devam edeceklerini söylediler.


sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri