HALİLİYE’DE ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

 

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçenin dört bir yanında yürütülen çalışmalarla bir yandan onarım çalışmaları devam ederken, bir yandan da üstyapı iyileştiriliyor.

Fen İşleri Müdürlüğünün merkez ve kırsal mahallelerde yürüttüğü üstyapı çalışmaları devam ediyor.

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla üst yapı hizmetlerinde asfalt, kilitli beton parke döşeme, yol yapım çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü, deforme olan yollarda bakım ve onarım yapıyor. Yol açma çalışmalarıyla ulaşım ağını genişleten ekipler, kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla da yolların konforunu artırıyor. Şanlıurfa’da etkili olan şiddetli yağış nedeniyle mahallelerde deforme olan yollarda ise bakım ve onarım çalışmalarını yürüten ekipler, mesai kavramı gözetmeksizin çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda selden etkilenen Karşıyaka Mahallesinde drenaj çalışmalarını tamamlayan ekipler, Ahmet Yesevi Mahallesinde ise mazgal açma çalışmalarını hızla sürdürüyor. Gece saatlerine kadar süren çalışmalarda Konuklu Mahallesinde deforme olan yolları onaran ve kilitli beton parke döşeme çalışmalarını ilçe genelinde yürüten Fen İşleri Müdürlüğü, tamamladığı yeni yolları mahalle sakinlerinin hizmetine sunuyor. 

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından sel nedeniyle meydana gelen tahribatın onarılması için devam eden üstyapı çalışmalarının ise periyodik olarak tüm mahallelerde kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.


sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri