KARAKÖPRÜ KIRSALINDA YOLLAR KİLİTLİ PARKEYLE YENİLENİYOR

Karaköprü Belediyesi kırsal mahallelere hizmetlerini sürdürürken köy içi yolları kilitli parkeyle döşeyerek yenileme çalışması gerçekleştiriyor

Karaköprü Belediyesi kırsal mahallelerde köy içi yol hizmetlerini aralıksız sürdürüyor. Kırsaldaki yolları stabilize malzeme serimiyle yenileyen Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri nüfusu fazla olan mahallelerden başlayarak kırsaldaki mahalle içi yolları kilitli parke döşeme çalışmalarıyla yeniliyor.

Nüfusu fazla olan kırsal mahallelerde köy içi yollarda kilitli parke döşeyerek kırsalı çamurdan ve tozdan kurtaran Karaköprü Belediyesi kırsal hizmetler ekipleri, Tülmen Mahallesinde mahalle içi yolları kilitli parke döşeyerek yenileyen kırsal hizmetler ekipleri mahallenin yağışlı havalarda çamur, yaz aylarında da tozlanma sorunu yaşamasının önüne geçiyor.

Ayrıca kırsal mahallelerdeki cami, okul, çok amaçlı salon gibi sosyal donatıların çevresi de kilitli parke döşenerek kış aylarında çamur oluşmadan rahatlıkla kullanılabilmeleri sağlanıyor.

Kırsal Mahallelere hizmetin kendileri için çok değerli olduğunu ifade eden Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, kırsaldaki vatandaşların ihtiyaçlarını gidermek ve mahallelerindeki sorunları çözmek için kırsal hizmetler ekiplerinin ciddi mesai harcadıklarını kaydetti.

Tülmen Mahalle Muhtarı Cemal Rastgeldi ise mahallede yağışlı havalarda yolların çamurlaştığını ve sorun yaşadıkların ı ancak Karaköprü Belediyesinin çalışmasıyla bu sorunun ortadan kalktığını dile getirdi. Muhtar Rastgeldi hizmetlerinden dolayı Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve ekibine mahalle adına teşekkür etti.

Karaköprü Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri program dahilinde kırsalda kilitli parke döşeme ve stabilize malzeme serimi çalışmalarını sürdürecek.


sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri