KARAKÖPRÜ’DE YOL AĞI HER GEÇEN GÜN GENİŞLİYOR

 

Karaköprü Belediyesi, hızla gelişen ve büyüyen ilçede yol ihtiyacını karşılamak için her mahallede yeni yol açma ve yenileme çalışmaları gerçekleştirerek yol ağını genişletiyor

 

Şanlıurfa'nın gelişen yüzü Karaköprü’de daha güzel ve konforlu bir ilçeyi vatandaşlara sunmak için çalışmalar devam ediyor.  Karaköprü Belediyesi, ilçede büyüme ve konutlaşmayla ortaya çıkan yeni yol ihtiyacını gidermek ve talepleri karşılamak için yoğun bir çalışma içerisinde bulunuyor.

 

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin gelişen mahalleleri Atakent ve Doğukent'te yeni yollar açarak vatandaşların ulaşım ihtiyacını karşılıyor. Açılan yolların alt yapı çalışmaları tamamlanana kadar stabilize malzeme serilerek kullanıma açılırken, alt yapısı tamamlandıktan sonra kilitli parke döşenerek vatandaşların hizmetine sunulacak.

 

Vatandaşa en iyi hizmeti götürmek için durmadan çalıştıklarını söyleyen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, ilçenin her tarafında ihtiyaç hasıl olan yerlerde yeni yollar açmayı sürdürdüklerini kaydetti.

 

Başkan Baydilli, "Her geçen yıl önemli bir büyüme gerçekleştiren ilçemizde doğal olarak yeni ihtiyaçlar meydana geliyor. Tüm mahallelerimizde ihtiyaçlara karşılık olarak programlı bir çalışma yürütüyoruz. Özellikle yol konusuna dikkat gösterip ilçemizdeki yeni yerleşim alanlarında yol açma çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

 

Yol medeniyettir diyerek ilçemizin her mahallesinde vatandaşlarımızın yol anlamında mağdur olmaması için yeni  yol açma, deforme yolları yenileme ve alt yapısı biten yollarda kilitli parke döşeme çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Fen İşleri ekiplerimiz durmaksızın çalışıyor, ihtiyaç oldukça da çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

 

Karaköprü Belediyesi fen işleri ekipleri Seyrantepe, Mehmetçik, Güllübağ, Çamlıyayla ve Batıkent  mahallelerinde yeni yol açma çalışmalarını program dahilinde sürdürüyor.


sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri