SİVEREK’TE BETON YOL ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Siverek Belediyesi alt yapısı tamamlanan sokaklarda beton yol çalışmasına devam ediyor.

İlçe genelinde alt yapı çalışmalarında deforme olan sokaklarda yenileme çalışması başlatan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri sokakları yeniliyor.

Alt yapısı yenilenen sokaklarda üst çalışmalarını sürdüren ekipler mahalle mahalle beton yol uygulamasını tamamlamayı amaçlıyor.

Beton yol çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirten Fen İşleri Müdürü Abdulkadir Canalır şunları kaydetti. ‘’Bahar ayının gelmesiyle beraber Fen İşleri Müdürlüğü olarak alt yapısı tamamlanan sokaklarımızda üst yapı çalışmalarını devam ettiriyoruz. Mahallelerimizde üst yapı çalışmaları kapsamında beton yol uygulaması ve kilitli parke taşı çalışmaları aralıksız devam ediyor, bunun yanı sıra kaldırım çalışmalarımız da başlamış durumda, Belediye Başkanımız Ayşe Çakmak'ın talimatları doğrultusunda Ekiplerimiz tarafından yenilenen mahalle ve sokaklarımız kısa süre içerisinde vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Çalışmalarımızı alt yapısı tamamlanan caddelerimiz olmak üzere mahalle ve sokaklarımızda sürdüreceğiz’’ dedi.


sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri