SİVEREK’TE HALK EKMEK SATIŞ NOKTALARI KURULUYOR

Siverek Belediyesi, şehrin farklı noktalarında vatandaşların daha uygun fiyatla ekmek temin edebilmesi amacıyla yeni halk ekmek satış noktaları açıyor.

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen proje kapsamında, Şirinkuyu, Ofis, Hacıömer, Dicle ve Şair İbrahim Rafet Mahallesi gibi ilçenin çeşitli mahallelerinde beş ayrı noktada satış noktaları kurdu.

Sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında vatandaşların günlük ekmek ihtiyacını daha ekonomik bir şekilde karşılaması hedefleniyor.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Belediye Başkanımız Ali Murat Bucak’ın talimatıyla kurduğumuz halk ekmek satış noktaları ile ilçe genelinde ekmek fiyatlarını daha da makul seviyelere indirerek vatandaşlarımıza ekonomik destek sağlamayı hedefliyoruz. Sosyal belediyecilik anlayışıyla, herkesin temel gıda ihtiyacı ekmeği uygun fiyatla alabilmesine yardımcı olmak amacıyla bu projeyi hayata geçirdik.” ifadeleri kullanıldı.

Kurulan satış noktaları için başkan Bucak’a teşekkür eden Hacıömer Mahallesi sakini Ömer Al, “Halk ekmek noktaları özellikle bizim gibi maddi durumu iyi olmayan aileler için önemli bir hizmettir. Belediye Başkanımız Ali Murat Bucak’a bu ve yaptığı diğer hizmetler için çok teşekkür ediyoruz.” dedi.


#kanalurfa #sondakika #haber #gündem #şanlıurfa #siverek belediyesi #ali murat bucak

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri