SİVEREK’TE SIRA GECESİ EKİBİ TÜM MAHALLELERDE KONSER VERECEK

Siverek Belediyesi, sıra gecesi müzik ekibiyle kültürel etkinlikler kapsamında merkez mahallelerde açık hava konserleri düzenliyor.

Belediye Başkanı Ali Murat Bucak’ın talimatı üzerine harekete geçen Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, yapılan planlama ile açık hava konseri düzenlemeye başladı.

Bu kapsamda sahne alan Sıra Gecesi ekibi, ilk konserini Ofis Mahallesi’ndeki Ofis Park’ta verdi.

Konserde sahne alan belediye sanatçıları, farklı müzik türlerinden eserler de seslendirerek dinleyicilere keyifli anlar yaşattı.

Yaz sıcak gecelerinin yaşandığı kentte düzenlenen açık hava konserlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri, Belediye Başkanı Bucak’a teşekkür etti.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Kültürel etkinliklerimizi mahallelerimize taşıyarak vatandaşlarımızın sosyal yaşamına katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Açık hava konserlerimiz, hem müzikseverleri bir araya getiriyor hem de şehrimizin zengin kültürel mirasını yaşatma çabamızın bir parçası oluyor. Sıra gecesi ekibimiz, merkez mahallelerimizde belirlenen alanlarda açık hava konserlerine devam edecek.” denildi.

Konser alanına gelen Başkan Bucak, vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Vatandaşlardan gelen önerileri dinleyen Bucak, fotoğraf taleplerini ise geri çevirmedi.


#kanalurfa #sondakika #haber #gündem #şanlıurfa #siverek belediyesi #ali murat bucak

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri