VALİ ŞILDAK’TAN 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YIL SONU MESAJI

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, sona eren Eğitim Öğretim Yılı ile ilgili yaptığı paylaşımında öğrenci ve öğretmenleri tebrik ederek ailelere selamlarını iletti. 

Vali Hasan Şıldak, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yıl Sonu mesajı yayınladı. Mesajında BİGEP uygulamalarına, LGS ve YKS’de alınacak sonuçlara değinen Vali Şıldak, Şanlıurfa’nın eğitim başarısını yukarıya çekebilme adına çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. 

Sosyal medya aracılığıyla yaptığı paylaşımında Vali Şıldak, “Bir Eğitim Öğretim Yılının daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Şanlıurfa’da Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi (BİGEP) coşkusu ve hareketliliği ile dolu dolu geçti. Okul yöneticilerimiz, değerli öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz eğitim süreçlerine daha istekli olarak katıldılar. Çok çalıştılar, verim ve başarı oranı da yükseldi. Şimdi tatil zamanı; dinlenmek ve yeni eğitim yılına hazırlanmak için güzel bir fırsat. Tatilde eğitimcilerimizin ve öğrencilerimizin gelecek yıl için hedeflerini ve yol haritalarını belirlemelerini kendilerini güncellemelerini de öneriyorum. Tatil dönemi içinde iki merkezi sınavın sonuçlarını da heyecanla bekliyor olacağız. LGS ve YKS'de bu yıl Şanlıurfa’nın başarısını artıracağını ümit ediyorum.

Sevgili öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz; önümüzdeki Eğitim Öğretim Yılında Başarı İzleme Ve Geliştirme Projesi’ni bütün okullarımızda daha büyük bir eğitim rüzgarı olarak geniş bir katılım ve sahiplenme ile hep birlikte uygulamaya devam edeceğiz. Bütün öğrencilerimize ve öğretmenlerimize güzel bir tatil dilerken öğrencilerimizin kıymetli ailelerine de selamlarımızı gönderiyoruz” ifadelerini kullandı.


#kanalurfa #sondakika #haber #gündem #şanlıurfa #EĞİTİM #VALİ #MESAJ #KARNE

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri