KİCK BOKS HEYECANI ŞANLIURFA’DA BAŞLADI

Dört kategoride düzenlenen Türkiye Kick Boks Turnuvası, Şanlıurfa'da başladı.

Türkiye Kick Boks Turnuvası, Şanlıurfa'da başladı. Turnuvanın açılış töreni, Şanlıurfa 11 Nisan Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler kategorilerinde gerçekleştirilen organizasyona 81 ilden yaklaşık 6 bin 500 sporcu katılıyor. Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı, törende yaptığı konuşmada, Şanlıurfa'nın çok güzel bir organizasyonun ev sahipliğini üstlendiğini söyledi. Turnuvaya hakem, antrenör ve sporcular olmak üzere yaklaşık 6 bin 500 kişinin katıldığına dikkati çeken Kayıcı, organizasyona katılım gösterenlere teşekkür etti. Kayıcı, turnuvadaki sonuçlara göre milli takımların oluşturulacağını kaydetti.

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, birer konuşma yaparak sporculara başarı diledi. Törenin ardından turnuvanın ilk maçları yapıldı. Kıyasıya süren müsabakalar 29 Ocak'ta sona erecek.

Türkiye'nin dört bir tarafından Şanlıurfa'ya gelen sporcular, uzun bir süre müsabakalar için hazırlandıklarını belirterek, memleketlerine madalyalar ile dönmek istediklerini söyledi.


sondakika, gündem, haber, kick boks, şanlıurfa

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri