SON DAKİKA

Kanal Urfa

Urfa’da baba ve çocuklarına ‘sabah namazı’ daveti

Urfa’da baba ve çocuklarına ‘sabah namazı’ daveti
Bu haber 07 Eylül 2019 - 14:44 'de eklendi

81 ilde babalar ve çocuklar sabah namazında buluşuyor etkinliği kapsamında Şanlıurfa’da da babalar ve çocuklar yarın sabah namazında buluşacak.

Cihannüma Derneği tarafından düzenlenen ve Şanlıurfa İl Müftü Yardımcısı Mustafa Erdem’in de katılımıyla yarın Şanlıurfa Kaysı Camiinde babalar ve çocuklar sabah namazında buluşacak.

Cihannüma Derneği Şanlıurfa Başkanı Eyyüp Azlal konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Yapılacak olan faaliyetin çocuklarımıza rol model olacak anne ve babalarımızın bir sorumluluğu olduğu düşüncesiyle böyle bir faaliyeti ilimizde gerçekleştireceğiz. Kuşaklar arasındaki bağın güçlenmesi, büyüklerin örnek alınıp, küçüklere örnek olması hedefiyle diyoruz ki tut çocuğunun elinden, çocuk da tutsun babasının elinden birlikte yürüsünler camiye” dedi.

Azlal, tüm babaları çocuklarıyla beraber yarın Kaysı Camiinde düzenlenecek programa davet etti. Program sonunda İl Müftü Yardımcısı Mustafa Erdem’in sohbetine yer verilecek. Öte yandan, namaz sonrası yapılacak kahvaltı ile çocuklara da çeşitli hediyeler dağıtılacak.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com