ADIYAMAN’DAKİ SAĞLIK TESİSİ KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ İLE YENİLENİYOR

Karaköprü Belediyesi, 6 Şubat günü Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen iki büyük depremin ardından ilçedeki vatandaşların hizmetine koşarken, depremde ağır hasar gören komşu il Adıyaman’a da yardım elini uzattı. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin talimatıyla depremlerin ardından Adıyaman’a yardım malzemesi ve ekipman desteği sunulurken, şehrin temizlik ve çöp dökme faaliyetleri de temizlik işleri personelince gerçekleştiriliyor.

Adıyaman’da ihtiyaç duyulan ancak aldığı hasarlar nedeniyle kullanılamayacak durumda olan sağlık tesislerinin de bir an önce yenilenmesi için çalışma başlatılırken, Karaköprü Belediyesi tarafından Adıyaman Merkez Yeni Mahalle 10 Nolu Aile Sağlık Merkezi ve ASHİ binasının tadilat çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, komşu il Adıyaman’a ilk andan itibaren destek olmaya çalıştıklarını belirtirken, şu an en çok ihtiyaç duyulan sağlık tesislerinin faaliyete geçmesi için tadilat ve yenileme çalışması gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Başkan Baydilli, çalışmaların kısa sürede tamamlanıp sağlık tesisinin hizmete sunulacağını sözlerine ekledi.

Karaköprü Belediyesi, Adıyaman’da şehir içi temizlik, tadilat ve yardım çalışmalarını sürdürecek.


sondakika, gündem, haber, adıyaman, yardım, karakopru

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri