Tüm Haberler

KARAKÖPRÜ’DE ÖĞRENCİLERE SIFIR ATIK EĞİTİMİ VERİLİYOR

Karaköprü Belediyesi Çevre Koruma Birimi tarafından yürütülen ‘Sıfır Atık’ projesi kapsamında ilçedeki okullarda öğrencilere sıfır atık ve geri dönüşümün önemi anlatılıyor

kubraucan
0
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR’DE ARAÇ FİLOSU GÜÇLENDİRİLDİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün girişimleriyle ilçelerde yapılan modern mezbahalarda kullanılmak amacıyla 3 adet tam donanımlı termokinli araç alındı.

kubraucan
0
EYYÜBİYE’DE BİLİNÇLİ BELEDİYECİLİK UYGULAMALARI GENİŞLİYOR

 Geri dönüşüm, sıfır atık ve tasarruf tedbirleriyle bilinçli belediyecilik örneklerini hayata geçiren Eyyübiye Belediyesi, çöp ve hurda olarak bilinen hammaddeleri şehir ekonomisine katan başarılı uygulamalarına devam ediyor.

kubraucan
0
BEYAZGÜL ESNAFI DİNLEDİ

 Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Bahçelievler ve Atatürk Bulvarında esnafları ziyaret ederek talep ve önerilerini dinledi.

kubraucan
0
ÖĞRENCİLER İSTEDİ BAŞKAN BAYIK YAPTI

Hilvan Mustafa Kemal Ortaokulu öğrencileri yol talebinde bulundu, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık yardımcı oldu.

kubraucan
0
ŞURKAV ŞANLIURFA DERGİSİ ARTIK HERKESE ULAŞACAK

Şanlıurfa’nın tarihi değerlerini korumak, kültürel değerlerini yaşatmak ve şehrin tanıtımını sağlamak gibi alanlarda, kurulduğu 1990 yılından bu yana çok başarılı projelere imza atan ŞURKAV’ın 16 yıldır çıkardığı Şanlıurfa Dergisi’nin 44’üncü sayısı, yeni bir yüz ve içerikle yayınlandı.

kubraucan
0
BAŞKAN BEYAZGÜL, “DÜNYA’DA FISTIĞIN MERKEZİ ŞANLIURFA’DIR”

Türkiye’de fıstığın anavatanı olarak bilinen Şanlıurfa’da, Büyükşehir Belediyesi Tarlada "Fıstık Hasadı" şenliği düzenledi. Fıstık hasadına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, “ Dünya’da fıstığın başkenti Şanlıurfa’dır” Bu lezzetleri tatmak isteyen herkesi Şanlıurfa’ya davet ediyorum” dedi.

kubraucan
0
HALİLİYE’DE YENİ DOĞAN BEBEKLERİN HEDİYELERİ HANELERE TESLİM EDİLİYOR

Haliliye Belediyesi’nin yeni doğan bebekler için hayata geçirdiği Hoş Geldin Bebek projesiyle, ilçede dünyaya gözlerini açan bebeklerin ilk ihtiyacı olan puset ve çanta hediyeleri hanelere teslim ediliyor. 

kubraucan
0
KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ TEKNOFEST İZMİR’DE YERİNİ ALDI

Karaköprü Belediyesi İzmir’de düzenlenen Teknofest’e açtığı stantla katılım gösterirken, stantta yapılan etkinlikler ve Ada robota ziyaretçiler yoğun ilgi gösteriyor

kubraucan
0
KARAKÖPRÜ ERBAASPOR HAZIRLIKLARINA BAŞLADI

Sezonun 4. haftasında kendi evinde Erbaaspor’u konuk edecek Karaköprü Belediyespor, günün antrenmanını Faruk Çelik Stadyumu’nda gerçekleştirdi. 

kubraucan
0
İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri