ALBAYRAK’TAN HALFETİ’YE YOL MÜJDESİ

 

 

Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, eski Halfeti ile otoyol arasındaki 35 kilometrelik yolun genişletilerek sıcak asfalt konforuna kavuşturulacağını söyledi.
Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesi, Belediye Başkanı Şeref Albayrak ile değişim, gelişim ve dönüşümünü sürdürüyor. Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, ilçenin en önemli ihtiyaçlarından birisi olan yol genişletme çalışması için Ankara’da Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu ile görüştü. Albayrak, eski Halfeti ile otoyol arası 35 kilometrelik karayolunun genişletilerek sıcak asfalt konforuna kavuşturulacağının müjdesini verdi.
Konuyla ilgili açıklama yapan Albayrak, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nu ziyaret ettik. İlgi alakası ve ilçemize verdiği desteklerden ötürü kendisine çok teşekkür ediyorum. Görüşmemizde ilçemizi otoyola bağlayan Eski Halfeti otoyol arasındaki 35 kilometrelik karayolunun 2024 yılı için genişletilerek sıcak asfalt yatırım programına alınması konusunda desteklerini istedik. Hemşerilerimiz için Halfeti’miz için çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.


kanalurfa ,sondakika ,gündem ,haber ,halfeti belediyesi ,şeref albayrak

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri