BAŞKAN BAYDİLLİ MESAİYE SAHADA BAŞLADI

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçedeki çalışmaları ve sorunları yerinde görmek için mesaisine erken saatlerde saha gezisi yaparak başladı

Sabahın erken saatlerinde mesaisine başlayan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli yaptığı saha gezileriyle sorunları ve talepleri yerinde inceliyor. Başkan Baydilli, teknik ekibiyle birlikte erken mesaiyle sahada gezerek yapılan çalışmaları inceledi. 

Çankaya Mahallesinde saha gezisine başlayan Başkan Baydilli ve ekibi sokak sokak yürüyerek Çankaya ve Şenevler’ de inceleme yaptı. Başkan Baydilli yolda karşılaştığı vatandaşlarla sohbet ederken, taleplerini dinleyip çözümü noktasında ilgili birimlere talimat verdi.  

Sabahın erken saatlerinde verimli bir saha gezisi gerçekleştirdiklerine değinen Başkan Metin Baydilli, sahada karşılaştıkları sorunların hızlıca giderilmesi adına saha gezilerinin önemli olduğunu dile getirdi.

Başkan Baydilli, “Başkan yardımcılarımız ve teknik birim müdürlerimizle birlikte belirli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz saha gezilerinde sokak sokak geziyoruz. Mahallelerimizde gerçekleştirdiğimiz çalışmaları ve bize iletilen sorunları yerinde inceleyip durum değerlendirmesi gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca vatandaşlarımızdan gelen bazı talepler üzerine gerekli yerlerde inceleme yapıp çalışma başlatılması talimatını veriyoruz. Sahada işe giden vatandaşlarımızla da karşılaşıyoruz, sohbet edip talepleri varsa onları dinliyoruz. Hep birlikte ilçemizi daha güzel bir hale getirmek için çalışıyoruz” diye konuştu.

Başkan Baydilli saha gezilerini farklı mahallelerde olmak üzere programlı bir şekilde sürdürecek.


kanalurfa ,sondakika ,haber ,gündem ,şanlıurfa,karaköprü belediyesi ,metin baydilli

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri