BAŞKAN BEYAZGÜL HİLVAN’DA VATANDAŞLARLA İFTAR YAPTI

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 13 ilçede kurduğu iftar çadırlarıyla vatandaşların iftarlarını hep birlikte açmalarını sağlıyor. Başkan Beyazgül de her gün bir iftar çadırında oruçlarını açan vatandaşlarla bir araya gelerek aynı sofrada iftar açıyor.

Peygamberler Şehri Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan iftar çadırlarında Halil İbrahim Bereketi yaşatılıyor. Binlerce kişinin aynı anda iftarını açtığı çadırlarda paylaşmanın ve dayanışmanın en güzel örnekleri sergileniyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Hilvan’da kurulan iftar çadırında vatandaşlarla birlikte iftar programına katılan Başkan Beyazgül yemek sırasına girerek yemeğini alıp Hilvanlılarla birlikte iftar yaptı.

Başkan Beyazgül, “13 ilçemizde kurduğumuz iftar çadırlarıyla her gün binlerce hemşehrimizle aynı sofralarda buluşuyor, aynı dualara âmin diyoruz. Ramazan'ın birleştiren ve iyileştiren yanını hep birlikte yaşıyoruz.” Sözlerine yer verdi.

Vatandaşlarla yakından ilgilenen Başkan Beyazgül onlardan gelen talep ve önerileri dinledi.

Başkan Beyazgül’e Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, AK Parti Grup Başkanvekili Faruk Bayuk ve meclis üyeleri de eşlik etti.


sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri