BAŞKAN EKİNCİ, HAYVAN PAZARI İNŞAATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

 

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, ilçede 25 bin metrekarelik alan üzerinde yapımı devam eden modern canlı hayvan pazarı inşaatında incelemelerde bulundu.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, ilçede 25 bin metrekarelik alan üzerinde yapımı devam eden modern canlı hayvan pazarı inşaatında incelemelerde bulundu. Viranşehir’e bir eser daha kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Ekinci, “Viranşehir’im herşeyin en güzeline, en iyisine layıktır. Çalışmaya devam, hayallerimiz birer birer gerçek olacak” dedi.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin girişimleri sonucu Viranşehir’e modern hayvan pazarı kazandırılıyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Viranşehir-Diyarbakır Karayolu üzerinde yapımı hummalı şekilde devam eden modern hayvan pazarı, 25 bin alan üzerine kuruluyor. Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, yaklaşık 5 bin m² Küçükbaş hayvan poduğu, 3 bin 400 m² Büyükbaş hayvan poduğu, 89 m² Bay-Bayan WC, 57 m² Veteriner binası, 340 m² İdare binası ve Bahçe alanından oluşan dev proje için yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Belediye Meclis üyelerinin de eşlik ettiği Başkan Ekinci,  yetkililerden çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

BAŞKAN EKİNCİ: VİRANŞEHİR’E HAYIRLI, UĞURLU OLSUN

Yürütülen çalışmalarla ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Ekinci, "Söz verdiğimiz gibi ilçemize Modern Hayvan Pazarını kazandırmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz." dedi.

Şehrimizin istihdamına, ticaretine ve hayvancılık sektörüne önemli katkıda bulunacak olan Viranşehir Modern Hayvan Pazarının şimdiden Viranşehir’e hayırlı, uğurlu olmasını temenni eden Başkan Ekinci, “Vatandaşlara söz verdiğimiz büyük projelerimizden biri de İlçenin ihtiyacına cevap verecek modern bir hayvan pazarı projesiydi. Elhamdülillah, bu sözümüzü de yerine getirdik. Hayvan pazarını şehrin dışına çıkarmakla hem ilçe trafiği rahatlatacağız, hem de esnaflarımızın rahat bir şekilde alışverişlerini gerçekleştirmelerini sağlayacağız. Viranşehir'in ana geçim kaynaklarından biri olan hayvancılığa hitap edecek hayvan pazarımızı en kısa sürede bitirip, vatandaşımızın hizmetine sunarak ilçe ekonomimizi hareketlendirmeyi planlıyoruz” dedi.

Başkan Ekinci, ilçeye kazandırılan büyük projeden dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve emeği geçen herkese teşekkür etti.


sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri