BAŞKAN EKİNCİ KIRSALDA BAŞLATILAN ASFALT ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

 

Merkez mahallelerde alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarını tamamlayan Viranşehir Belediyesi, Kırsal Mahallelerde asfalt atağına geçti.

 

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Belediye meclis üyeleri ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Elgün (Atşane) kırsal mahallesinde startı verilen sathi kaplama asfalt çalışmalarını inceledi. 

 

Asfalt ekibine kolaylıklar dileyen ve bir süre sohbet eden Başkan Ekinci, yapılan çalışmalarla ilgili birim yetkililerinden bilgi aldı.

 

‘Mahallenin hiçbir yolu asfaltsız kalmasın’ talimatı veren Başkan Ekinci, Merkez mahallelerde alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarını bitirdikten sonra Kırsal mahallelerde asfalt çalışmalarına başladıklarını söyledi. 

 

Sathi kaplama asfalt startını İlçenin en kalabalık mahallelerinden biri olan Elgün (Atşane) Kırsal mahallesinde verdiklerini belirten Başkan Salih Ekinci, asfalt çalışmalarının plan ve program dahilinde ihtiyaç duyulan tüm Kırsal mahallelerde devam edeceğinin altını çizdi. 

 

Başkan Ekinci, Mahalle içi yollarda başlatılan sathi kaplama asfalt çalışmalarını en kısa sürede bitirip mahalle sakinlerinin hizmetine sunmayı hedeflediklerini kaydetti.

 

Mahallelerinde yürütülen çalışmalardan dolayı memnun olduklarını belirten mahalle sakinleri ise, Viranşehir Belediyesinin çalışmalarına tam not verdiklerini kaydederek, Başkan Salih Ekinci ve ekibine teşekkür ett


kanalurfa ,sondakika ,haber ,gündem ,şanlıurfa ,belediye ,viranşehir ,salih ekinci

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri