BAŞKAN EKİNCİ’DEN ÇİFTÇİLERE JEST

 

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, ilçedeki çiftçileri sevindirecek bir karara imza attı.

Alınan karar doğrultusunda Buğday Pazarı kompleksinde belediye adına tahsis edilen komisyon ücreti yılsonuna kadar alınmayacak.

Viranşehir’in kalkınması, büyümesi ve gelişmesi için gayret sarf eden Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, aynı zamanda ilçede yaşayan vatandaşların sorunlarını da bir bir çözüme kavuşturuyor.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, son olarak ilçedeki çiftçilerin talebini yerine getirdi.

Başkan Salih Ekinci’nin talimatıyla, Buğday Pazarı’nda çiftçilerden belediye adına alınan komisyon bedelinin yılsonuna kadar alınmaması maddesi Viranşehir Belediyesi Temmuz ayı meclis toplantısında gündeme geldi.

Belediye Meclisinden oy çokluğu ile alınan karar doğrultusunda bundan sonra yılsonuna kadar Buğday Pazarına ürünlerini getiren çiftçilerden komisyon ücreti alınmayacak.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, göreve geldiklerinden bu yana her zaman vatandaşların yanında yer aldıklarını belirterek, “İlçede yaşayan tüm vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini dinliyor, ona göre çözümler üretiyoruz. Bu kapsamda çiftçilerimizin de yaşadığı bir sorunu bugün aldığımız meclis kararıyla çözüme kavuşturduk. Çiftçilerimiz yılsonuna kadar Buğday Pazarı’nda komisyon ödemeyecek. Aldığımız bu kararın Viranşehir’imize ve tüm çiftçilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Alınan bu kararı büyük memnuniyetle karşılayan çiftçiler de, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve Viranşehir Belediye Meclisine teşekkür etti.


sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri