BAŞKAN MEHMET KUŞ: EYYÜBİYE, AK PARTİ İLE İSTİKRARDAN TARAF OLACAK

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, seçim çalışmalarına esnaf ziyaretleri, mahalle gezileri, ev toplantıları ve seçim irtibat ofislerinde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Eyyübiyelilerle buluşmasına, ilçenin önemli bir esnaf kesimi olan Oto Galericiler Sitesi ile devam eden Başkan Mehmet Kuş, esnafa hayırlı işler dileyerek ramazan aylarını tebrik etti. Başkan Kuş’u iş yerlerine davet ederek seçimlerde başarılar dileyen esnaf da, sitelerinin ihtiyaç ve taleplerini başkan Kuş’a aktardı. Ziyareti süresince yüzlerce esnafı iş yerlerinde ziyaret eden Başkan Kuş’a oto galericiler esnafı da teşekkür etti.

İftar sonrası çalışmalarına ev toplantılarıyla devam eden Başkan Kuş, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal ve meclis üyeleriyle birlikte Eyüpnebi Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. İmam Ayrıç’ın ev sahipliğinde yapılan ev toplantısında konuşan Başkan Mehmet Kuş, iki yıllık pandemi kısıtlamaları, deprem ve sel felaketleri gibi zorlu süreçlere rağmen Eyyübiye için verdikleri tüm sözleri yerine getirdiklerini belirterek, yeni dönemdeki projelerini paylaştı. Vatandaşların taleplerini de dinleyen Başkan Kuş, “1 Nisan sabahı itibariyle Eyyübiyelilere verdiğimiz sözleri yerine getirmeye, projelerimizi birer birer gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Eyyübiyelilerin duası ve desteğiyle birlikte evellallah diyerek yol almaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Eyüpnebi Mahallesi’ndeki ev toplantısının ardından belediye meclis üyesi adayı Hacı Keser’in seçim ofisine geçen Başkan Kuş ve Moğal, burada da vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Seçimlere yönelik değerlendirmelerde bulunan Başkan Kuş, Eyyübiyelilerin 31 Mart gecesi büyük coşku yaşayacağını ve istikrardan yana oy kullanarak geleceğe koşmaya devam edeceğini ifade etti.


#kanalurfa #sondakika #haber #gündem #şanlıurfa #eyyübiye belediyesi #mehmet kuş

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri