BAŞKAN SOYLU, AK PARTİ TEŞKİLATIYLA BİR ARAYA GELDİ

 

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, AK Parti ilçe teşkilatı ve belediye meclis üyeleriyle bir araya geldi. Başkan Soylu, hummalı bir şekilde çalışan ve emek sarf eden teşkilat mensuplarına ve meclis üyelerine teşekkür etti.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, Cumhurbaşkanlığı seçiminde cansiperane çalışan AK Parti ilçe teşkilatı ve belediye meclis üyeleriyle bir araya geldi. Özel bir kafede AK Parti ilçe teşkilatı ve belediye meclis üyelerinin onuruna verilen kahvaltıda birlik beraberlik mesajları verildi.

Gerçekleştirilen toplantıya Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, AK Parti İlçe Başkanı Abdulcelil Doğantekin, Belediye Başkan Yardımcısı Erhan Bayol, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda AK Parti Ceylanpınar ilçe teşkilatı katılım sağladı.

Başkan Soylu; Rabbim Birliğimizi ve Kardeşliğimizi Daim Eylesin

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, ‘’İlçe Teşkilatı Meclis Üyelerimiz ile beraber böyle bir organizasyonu terkip etmek için burada bulunduk. Aslında bu toplantımızı daha öncesinden düşünmüştük. Fakat günün şartları zamanın yoğunluğundan dolayı biraz sarktı geç kaldı. Bu toplantımızın amacı seçimlerde gösterdiğimiz performanstan dolayı hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyoruz. Burada herkes üzerinde düşen görevini fazlasıyla yapmıştır. İnşallah bundan sonraki süreçlerde beraberliğimizi kardeşliğimizi hep beraber Rabbim daim etsin.

Başkan Soylu; Bizleri İyi Günler Bekliyor

Seçimlerin başlangıcı geleceğimizin devamını gösterdiğini ifade eden Başkan Soylu, Onun için burada herkes başarılıdır. Herkes çalışmış özellikle ana kademedeki arkadaşlarımız meclis üyelerimiz kadın kollarımız gençlik kollarımız hummalı bir şekilde çalıştılar emeklerinden dolayı biz Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Allah hepinizden razı olsun. İnşallah bizi İyi günler bekliyor.

Başkan Soylu; Amacımız İnsanlığa ve Vatandaşlarımıza Hizmettir

Konuşmalarını sürdüren Başkan Soylu, Bizim buradaki amacımız insanlığa hizmet vatandaşlarımıza hizmettir. Onun bunun yaptıklarına değil bizim ne yapacağımıza dair konuşmamız gerekiyor. Biz o kadar iş yoğunluğunu altında çalışırken hizmetlerimizi de aksatmadık. Huzurumuzu sağladık hizmetlerimizi’de gerçekleştirdik. Bunların şahidi sizlersiniz. Siz görüyorsunuz bunları vatandaşlarımıza anlatmamız lazım. Çünkü vatandaşımız bilmez belediyenin giderleri ne kadar gelirler ne kadar onu bilmez. Biz anlatırsak inşallah onlar da bilgi sahibi olacak. Ben katılımlarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum’ ’ifadelerinde bulundu.

Program, Belediye Başkan Yardımcısı Erhan Bayol ve AK Parti İlçe Başkanı Abdulcelil Doğantekin’in teşekkür konuşmalarının ardından son buldu.


kanalurfa ,sondakika ,haber ,gündem ,şanlıurfa ,ceylanpınar belediyesi ,feyyaz soylı

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri