BAŞKAN YALÇINKAYA MUHTARLARLA İFTARDA BULUŞTU

 

Muhtarlarla iftar yemeğinde bir araya gelen Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya talep ve önerileri dinledi. Birlik ve beraberlik mesajı veren Başkan Yalçınkaya “İlçemize birlikte hizmet ediyor ve güzel hizmetlerimizi sürdürüyoruz” dedi.

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya tarafından merkez ve kırsal mahalle muhtarlarına iftar yemeği verildi.

İftar programına ev sahibi Başkan Yalçınkaya’nın yanı sıra çok sayıda muhtar katıldı. İftar sonrası muhtarlarla sohbet eden Başkan Yalçınkaya talep ve önerileri dinledi. Birlik ve beraberlik mesajı veren Başkan Yalçınkaya Akçakale için daima muhtarlarla istişare ve işbirliği içinde olduklarını ifade etti.

 

Buluşmaya dair yazılı açıklama yapan Başkan Yalçınkaya “Ramazan’ın manevi atmosferini muhtarlarımızla bir araya gelerek yaşadık. Muhtarlarımız, vatandaşlarımız ile aramızda köprü vazifesi kuruyor ve hizmeti ulaştırma noktasında önemli rol oynuyorlar. Bizler de her daim muhtarlarımızla ilçemize birlikte hizmet ediyor ve güzel hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bundan sonra da muhtarlarımızla birlikte hareket etmeye devam edeceğiz. Yemek programımıza katılan tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.


sondakika, gündem, haber, akçakale belediyes

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri