BATIKENT TOKİ’DEKİ PROJE HIZLA İLERLİYOR

 

Fen işlerinden temizliğe, eğitim yatırımlarından yeşillendirmeye kadar belediyecilik hizmetlerinin her alanında seferberlik ruhuyla faaliyetlerini sürdüren Eyyübiye Belediyesi, Başkan Mehmet Kuş’un Batıkent TOKİ Mahalle sakinlerine sözünü verdiği mini millet bahçesi niteliğindeki projeyi tamamlamak için durmadan çalışıyor.
İçerisinde eğitim otağı, tenis kortu, botanik park, salon ve çok büyük bir yeşil alan yer alacak 16 bin metrekarelik projede yapısal ve peyzaj çalışmaları devam ederken, kıl çadır eğitim otağı, tenis kortu ve kamelyaların kurulumu tamamlandı. Otomatik sulama sistemleri, aydınlatma ve yürüyüş yollarının yapımına başlanan projede yer alacak botanik parkı için de zemin düzenleme çalışmaları devam ediyor.
Bu yıl içinde tamamlanması planlanan proje ile Batıkent TOKİ Mahallesi, halkın tüm kesimlerine hitap edecek ve ihtiyaçlarını karşılayabileceği tesislere kavuşmuş olacak. Burada kurulan eğitim otağı ise, hem ortaöğretim hem de yükseköğrenime hazırlanan gençlere öğretmenler nezaretinde özel dershane kalitesinde hizmet sunacak.


sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri