BELEDİYENİN FUTBOL TURNUVASINDA KAZANAN HALK EĞİTİM OLDU

KURUMLAR ARASI SONBAHAR TURNUVASININ KAZANANI CEYLANPINAR HALK EĞİTİM OLDU

Ceylanpınar Belediyesi tarafından organize edilen kurumlar arası sonbahar turnuvasının final maçıyla son buldu. Karşılaşmada Ceylanpınar Halk Eğitim takımı, Ceylanpınar Devlet Hastanesi takımını 4-1’lik skorla yendi.

Geçtiğimiz ay kuraları çekilen ve Ceylanpınar Belediyesi tarafından düzenlenen kurumlar arası sonbahar turnuvasının final maçı bugün oynandı. Pazartesi günü tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Cuma Budak ise unutulmadı. Takımlar, ‘’Başımız Sağolsun Seni Unutmayacağız Cuma Budak’’ yazılı pankartla sahaya çıktı.

Sonbahar turnuvasının final maçında Ceylanpınar Halk Eğitim ve Ceylanpınar Devlet Hastanesi takımları karşı karşıya geldi. 4-1’lik skorla maçın ve finalin kazananı olan Ceylanpınar Halk Eğitim takımı, kurumlar arası sonbahar turnuvasının kazananı oldu.

Final maçının son bulmasıyla birlikte turnuvada emek sarf eden hakem komitesi, tertip komitesi ve çalışanlara plaket takdimini Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, Başkan Yardımcısı Erhan Bayol ve Meclis Üyeleri verdi. Hemen ardından turnuvada 18 gol ile gol kralı olan Mehmet Akkuş’a plaket takdim edildi.

Turnuvada kazanan ilk üç takıma madalyaları ve kupaları Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, Başkan Yardımcısı Erhan Bayol ve Meclis Üyeleri takdim etti.

Turnuvada konuşan Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, şu ifadelere yer verdi;

 


kanalurfa ,sondakika ,haber ,gündem ,şanlıurfa ,harran belediyesi ,mahmut özyavuz

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri