BESYO KURSU ÖĞRENCİLERİ ÖZEL YETENEK SINAVINA GİRMEYE BAŞLADI

 

Viranşehir Belediyesi'nin açmış olduğu Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) kurslarına katılan gençler, özel yetenek sınavlarına girmeye başladı

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Uzman eğitmenler eşliğinde Viranşehir Belediyesi Spor Kompleksinde organize edilen BESYO hazırlık kurslarında eğitim gören çok sayıda öğrenci, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde BESYO özel yetenek sınavına girmeye başladı.

Antrenörlerin rehberliğinde özel parkurlarda sıkı bir şekilde çalışarak sınavlara hazırlanan gençler, bu kurslarda farklı aşamaları içeren parkurlarda geleceğe yönelik becerilerini geliştirmek için, Trabzon, Rize, Giresun, Bingöl, Yozgat, Batman, Kırşehir, Konya, Mardin, Van ve Tunceli gibi şehirlerde özel yetenek sınavına girdi

Her üniversitenin farklı tarihlerde gerçekleştirdiği yetenek sınavlarının Eylül ayının son haftasına kadar devam edeceği belirtildi.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci'nin desteğiyle gerçekleştirilen bu kurslar sayesinde gençler, özel yetenek sınavlarında daha güvenli ve etkili bir şekilde performans sergileme imkanı yakalıyor.

Kursiyerler, sunulan imkanlar ve profesyonel rehberlik sayesinde gelecekleri için kendilerini daha iyi hazırlama fırsatı elde ediyor.

Gençler, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin eğitim alanındaki bu destekçi rolüne ve sağladığı fırsatlara teşekkür ederek, hayallerine ulaşma yolundaki adımlarını bu kurslarla atmaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Gençlerin hayallerini kurdukları Üniversitelere yerleşmeleri dileğinde bulunan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, gençlere ve öğrencilere yönelik desteklerinin süreceğini söyledi.


kanalurfa , sondakika , gündem , haber ,

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri