BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ EYLÜL AYI 1. BİRLEŞİMİ YAPILDI

 

 

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 2023 yılı Eylül ayı olağan Meclis toplantısının 1. birleşimi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, başkanlığında yapıldı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 2023 yılı Eylül ayı olağan meclis toplantısının 1. birleşimi yapıldı.

Meclis Başkanı ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül başkanlığında gerçekleşen toplantıda gündem maddeleri görüşüldü. Mecliste İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilecek konular görüşüldü.

İstihdam ve eğitime yönelik yapılan çalışmalara değinen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ‘’İhtiyaç sahibi her aileye yetişme konusunda çok gayret sarf ediyoruz. Şanlıurfa’da yaklaşık 767 bin öğrencimiz var. Bunların içerisinde maddi durumu iyi olanlarda var. Ama maddi durumları iyi olmayanlarla ilgili olarak Şanlıurfa Büyükşehir Belediyemizin Sosyal Yardım Daire Başkanlığı her zaman kapısı açık ve bu konuda çok yardım yapan bir belediyeyiz. OSB’de 6 tane fabrika açtık ve şu anda da OSB’de 6. Bölge çok hızlı bir şekilde sanayileşme başlamış durumdadır. Genç nüfusu çok olan bir şehiriz. Bu şehirde istihdam sorununu çözmek elbette ki bütün dinamiklerin beraber hareket etmesiyle, belki de ortak akılların ortaya çıkması, beyin fırtınası oluşturulmasıyla mümkün olacaktır’’ dedi. 

 


kanalurfa ,sondakika ,haber ,gündem ,şanlıurfa ,büyükşehir ,zeynelabidinbeyazgül ,meclis ,eylül

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri